2733
2734
عنوان

سلام بچها به دادم برسیییننن😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 21 پست
 😐😐😐😐😐😐😐ولچ فروحه ولله بيچ دگاگ اندعن او ماكو فكرت صاير شي ثاري حبابه عدهه امتحان 😐مارد ...

😂😂😂😂😂😂 سلام شلونچ  خیه والله درس عدی مهم

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

هله تمام انشد عليچ.

اكلاس چندم انتي؟

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هله تمام انشد عليچ. اكلاس چندم انتي؟

کلاس اول  😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  
2728
سوادين. 😂11؟

ددانشجو یک ترم مونده به لیسانس 😎

ددانشجو یک ترم مونده به لیسانس 😎

جان من چند سالته 😴😸

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
جان من چند سالته 😴😸

23