2726
عنوان

اطلاعات در مورد لیزر موهای زاید

| مشاهده متن کامل بحث + 737634 بازدید | 1751 پست

سلام من چند ماهیه که بدنم دارم لیزر میکنم دستگاهش حتما باید الکسانداریت و شاتی باشه.جای که من میرم مجتمع پزشکی جلفا است که هم دستگاه شون الکسانداریت و هم زیر نظر پزشک و در محیطی کاملا بهداشتی انجام میشه.هزینه لیزر موهای زائد هم نسبت به جاهای دیگه مناسبتره

من بعد ۱۰ جلسه نتیجه گرفتم که باید دستگاه رو عوض کنم‌.رفتم کندلا که عالیه

منم وقت گرفتم واسه کندلا خیلیا میگن تیتانیوم خوب نیست کندلا هم میگن درد داره ولی بایدتحمل کرد😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی مهمه واسه لیزر جایی بری که معتبره و دستگاهاشون خوبه من خیلی تحقیق کردم چند از دوستام کلینیک شارمین سعادت آباد می رفتن و خیلی راضی بودن بهم معرفی کردن که خوب جواب گرفتن من که با جلسه اول کم شدن موهامو احساس کردم دستگاهشون الکساندرایت کندلا 2022

لیزر بهترین روش برای خلاص شدن از شر موهاش زائدتونه و واقعا عالیه من خودم انجام دادم خیلی راضی ام . لیزر خوبه ولی به شرطی که زیر نظر دکتر متخصص و با دستگاه خوبی باشه نه پیش این ارایشگرا که بدون مدرک لیزر انجام میدن.

2728
منم وقت گرفتم واسه کندلا خیلیا میگن تیتانیوم خوب نیست کندلا هم میگن درد داره ولی بایدتحمل کرد😄

خیر عزیزم کندلا سیستم کولینگ قوی داره یعنی خنک کننده واگه اصل امریکایی رو پیدا کنی بهترین دستگاه موجود هست اگه غرب تهران هستید 66537916مرکز لیزری هست که اصل کندلای امریکایی فول بادی خانمها رو فقط 750 میگیرن 

سلام من چند ماهیه که بدنم دارم لیزر میکنم دستگاهش حتما باید الکسانداریت و شاتی باشه.جای که من میرم ...

ساختمان پزشکان بهنوش تو ستارخان هم دستگاه الکس کندلای اصل امریکایی وشاتی دارن

سلام.لیزر موهای زاید عالی.بهترین کاری هستش ک یه خانم در حق خودش میکنه.برا همیشه راحت میشا از ژیلت و خارش.

من رفتم مرکز لیزر آریسا.خیابون پیروزی.دستڭاهش الکساندرایت الیت پلاس.بهترین دستگاهی ک دیدم.با پوست تماس نداره.سری شخصی هم داره.خیالت راحت مریضی نمیگیری.33324763/33324581