2733
2734
عنوان

تجربیات در مورد سفر به مالزی

| مشاهده متن کامل بحث + 239870 بازدید | 1168 پست
دلار حتما

عزيزم يغني اونجا براي خريد از برندها به دلار نياز داريم؟! يا رينگت؟ 

اخيرا هم گفتن ارز مسافرتي يورو ميدن

سوال ديگم اينه پرواز داخلي محدوديت بارش چقدر هست و اگر زياد باشه چقدر جريمه ميخوره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها ما اولین سفرمونه بین مالزی و تایلند موندم هم اینکه ممکنه بعد این سفر تا چند سال نتونیم جایی ب ...

مام خودمون همین مشکل رو داشتیم،بین تایلند و مالزی موندیم،طبق تحقیقاتی که من کردم تصمیم داریم مالزی بریم،چون تایلند برای خانوادگی سفر کردن برای اونایی که خانواده براشون مهمه مناسب نیست،یکسریا ظاهرا ته سفر با دعوا برگشتن 

مام خودمون همین مشکل رو داشتیم،بین تایلند و مالزی موندیم،طبق تحقیقاتی که من کردم تصمیم داریم مالزی ب ...

عزیزم ما رفتیم تایلند خیلی هم خوش گذشت اگه باز بخوام برم میرم تایلند در ضمن پوکت محیطش کاملا خانوادگیه مثل پاتایا نیس

2728
سلام من اومدم خیلی چیزا دارم بگم. اول اینکه واقعا جای قشنگیه . چند تا نکته قبلش بهتون بگم اول اینکه ...

سلام عزیزم.میشه بگید لنکاوی چه هتلی بهتره و قیمت مناسبی داره؟من پوکت رفتم که تورهارو خودمون از کنار ساحل خریدیم.اینجا هم همچین تورهایی داره؟یعنی مثلا سر یه ساعت مشخص بیان دنبالت و با قایق به جزیره و اینا ببرن؟و یه ساعت مشخص برگردونن هتل؟تورهاشو از کجا میشه خرید؟چه تورهایی توی لنکاوی بهتره؟ممنون

سلام دوستان.....سال نو مبارک عزیزان من کوالالامپور زندگی میکنم اگر سوالی دارید خوشحال میشم که کمک کن ...

الان بارون زیاد میاد مرداد؟چه هتلی مناسبه توی کوالا و لنکاوی؟از لحاظ تمیزی و دسترسیش؟ممنون

2738
عزیزم من تجربه هر دوتا پرواز رو داشتم....البته خدمات شرکت القطریه رو نمیشه با ایران ایر مقایسه کرد.. ...

درخواست دوستی دادم میشه لطفا قبول کنی؟شما که با ایر اسیا رفتی بار رو خریدین؟یا رو پرواز بود؟

برای بردن بار تو هواپیما حداکثر وزن چقدره؟اصلا وزن میکنن اونو؟

به نظرم اگه خواستید قیمت تور مالزی بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من باهاشون تور کوالالامپور پنانگ رفتم کانتراش خیلی پیگر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارم  26709011

قیمت روز میلگرد  قیمت تور تور کوالالامپور پنانگ

بچه ها به نظرم اگه خواستید قیمت تور اروزن و باکیفیت  بگیرید به این آژانس زنگ بزنید من ازشون تور گرفتم کانتراش خیلی پیگیر و خوش اخلاق بودن قیمت ما هم از بقیه مسافرا ارزونتر بود حدود نفری 300 هزار تومن ما کمتر خریده بودیم درحالی که خدمات تورمون با بقیه یکی بود و هیچ تفاوتی نداشت من راضی بودم.

لینکشون را برای تشکر اینجا می گذارمقیمت روز   تور ارزون و خوب  26709011

سلام به همگی اره گلم هتل های خوبی هست اون زمان حراجی ها هم هنوز هست زمان اش هم بین جشن سال نو میلادی ...

سلام گلم دیگه نیستی نی نی سایت چقدر حیف کاش میومدی و سر می‌زدی سوالی داشتم ازت خاستم بدونم مالزی هستی هنوز یا نه

💚 اللهم عجل لولیک الفرج 💙