2737
2734
عنوان

خسته شدم بچها😣

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 38 پست
چون قانون این رو میگه همون طور که حق مهریه و شرط ضمن عقد وجود داره این هم وجود داره دیگه این یکی از ...

قانون خیلی چیزهای دیگه هم میگه آقایون رعایت میکنن؟ 

هیچ قانون و عقل و منطقی نمیگه مرد می‌تونه حق زن رو برای دیدن پدر و مادرش بگیره . 

اگه قانون هم بگه باید خانم ها اونقدر  تلاش کنن که قانون رو اصلاح کنن 

اول به اون خانم هایی که حرف های عجیب می زدند باید بگم چرا شوهرش حق داره خانم برای خارج شدن از خونه ب ...

عزیزم من عقدنامه رو زیر و رو کردم چرا همچین چیزی ننوشته؟؟؟؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیییی بده عزیزم بکشش سمت خودش مادرش بیخود کرده شوهر شما هم خیلی ببخشید بچه ننس که گوش کرده اونم بی ...

خیلی عزیزم کاش میشد فقط عمرم تلف شد توی این زندگی مادرش بقول خودش بهم میگه پسرم تو مشتمع...فقط تحمل میکنم خدا بزرگه

2731
قانون خیلی چیزهای دیگه هم میگه آقایون رعایت میکنن؟  هیچ قانون و عقل و منطقی نمیگه مرد می‌تونه ...

خب این قانون برای این نیست که دیدار پدر و مادر رو ممنوع کنه برای اینه که مرد وقتی بیرون از خونه است سر کار هست و....خیالش از خونه راحت باشه که زنش یکهو ول نمی کنه بره یه وری یا حداقل بهش میگه یا از قبل هماهنگ می کنن اما شوهر ایشون یا یک دلیلی دارن که خانم نپرسیدن یا نمی گن یا اینکه دارن از این حق سوءاستفاده می کنند

عزیزم من عقدنامه رو زیر و رو کردم چرا همچین چیزی ننوشته؟؟؟؟

می تونید جست و جو کنید اگر بدون اجازه ی شوهر خونتون رو ول کنید (مگر اینکه کار بسیار واجبی داشته باشید) علاوه بر سقط نفقه یک عدم تمکین هست که با یک شکایت ساده قابل پیگیری هست 

2738
می تونید جست و جو کنید اگر بدون اجازه ی شوهر خونتون رو ول کنید (مگر اینکه کار بسیار واجبی داشته باشی ...

عزیزم قانون رو خوندم می‌دونم درصورتی که مرد عدم تمکین کنه و ثابت سه خانم خونه رو به قصد عدم تمکین ترک کرده در اون صورت از نفقه محروم میشه و اگر طولانی مدت شه قهر خانم احتمال ناشزه هست 

ولی اینکه زن بخواد بره به خانوادش سر بزنه اصلا ربطی به عدم تمکین نداره 

لطفا قانون رو خوب بخونید ⁦❤️⁩

میشه یه صلوات مهمونم کنی ❤️