2737
2739
عنوان

قبول دارین روبسته بندی ماکارونی کذب نوشتن😏+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 40 پست
اینا رو ولش کن عکس غذات رو بزار بینم چی درست میکنی باهاشون فقط اسپاگتی

نه گذاشتم دمی :/😄

سویا، گوشت چرخ‌کرده، هویج 

زیرشم سیبزمینی 

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🤣🤣🤣عالی عالی

مسخره کردن یه بسته کوچولو میگن ۵نفر بخوره😂ادمای خسیسم خوشحال مثل خاله من واسه ۵نفر میپزه همیشه خونش گرسنه میمونن مهمون هاش🤣

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات
براي ما هم دقيقا همون پنج نفر كافي ميشه  استارتر فكر كنم خوشمزه درست ميكني اخه جاري من خيلي خي ...

آره تعریف نباشه🙁☹آشپزیم خیلی خوبه 

😭

چرا گریه میکنم چون یاد پروژه های کاریم افتادم که دیگه هیچکی بهم کار نمیده🙁😄نمیدونم چرا یادش افتادم

سلام! کودکی خوبی داشتم ، اما تقریبا زود تموم شد...چشمامو که وا کردم تازه بدی هارو دیدم...اذیت شدم شکسته شدم. نوجوونیام به خودکشی هم حتی فکر می‌کردم...و ناگهان معجزه شد! تصمیم گرفتم عوض شم، کلا کوبیدم از نو‌ساختم و شد! بعد هم پشت سرهم اتفاقات خوبی برام افتاد. هرچند تو دل همین زندگی خوب به شدت از زندگی سیلی هم خوردم! از تو دل این شکستا، غم‌ها و خوشی‌ها چیزایی که یاد گرفتم رو مجانی بهت هدیه میدم. ۱_ما آدما تنهاییم، تنهایِ تنها اینو هیچ وقت فراموش نکن. ۲_آدما عوض میشن، جوری که ممکنه غافلگیرشی. و‌درنهایت تا اینجا اومدی یه صلوات هم مهمونم کن مشتی!
مسخره کردن یه بسته کوچولو میگن ۵نفر بخوره😂ادمای خسیسم خوشحال مثل خاله من واسه ۵نفر میپزه همیشه خونش ...

😂😂😂😂

2738
براي ما هم دقيقا همون پنج نفر كافي ميشه  استارتر فكر كنم خوشمزه درست ميكني اخه جاري من خيلي خي ...

منم ماکارونی همیشه با مخلفات زیاد میپزم شایدم واسه همینه خیلی میخوریم

دوست گلم برای رسیدن به خواسته هام صلوات میفرستی؟لایک کن منم بفرستم برات

ماهم ۴نفرادم بزرگ یک بسته روکامل نمی پزم همیشه هم یک مقدارش رو دور می ریزم کلادخترام وشوهرم کم غذان

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین