2733
2734
عنوان

جاری من همش بیخودی چوس کلاس میزاره...

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 25 پست

حالا کمد رو خوب میگه

بدون کمد میخوای چیکار 😐

زمان بقچه پیچ خیلی وقته گذشته 

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
دیگه اینقدرم پس انداز خوب نیست یه کمد بگیر برا بچه کسی الان بقچه نداره 😑

آره والا😐یه سریام خیلی برای سیسمونی خریدن خسیسی میکنن

هی میگن بچه که حالیش نیست و فلان😐

آخه بچه حالیش نیست خودتون که حالیتونه...یعنی واقعا دلتون نمیخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جشن ویارونه تازه میشنوم 😐

ولی کمد بلخره سیسمونی لازمه بنظرم هر بچه ای این حقو داره که داشته باشه حالا اگه حانواده نمیخرن ادم باید خودش بخره والا ادم اول حساب کتاب کنه اگه تونست بچه بیاره 

همون بقچه رو هم باید یه جا بذاری آخرش🥴 کمد از واجباته😑

آره والا حالا تخت واجب نیست رو تشک بخوابه عیب نداره ولی کمد رو نمیشه نگرفت 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2731

کسایی که با مادیات کلاس میزارن فقط نشون میدن که تازه به دوران رسیده هستن وگرنه کسی که از اول تو رفاه کامل بوده همه چیزای که داره از نظرش عادبه و تو چشم بقیه نمیکنه که من فلان چیز گرفتم و..ولی کمد لازمه شما بگیر نمیشه همه وسایل بقچه پیچ کرد 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
2738
آره والا😐یه سریام خیلی برای سیسمونی خریدن خسیسی میکنن هی میگن بچه که حالیش نیست و فلان😐 آخه بچه ...

😑😑آخه آدم اذیت میشه خودش چیزای اصلی و حداقلا رو باید خرید

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

خداییش چرا من با وجود کمد بچه و کمد دیواری تو اتاقش جا کم دارم بازم برا وسایلش😑😑😑😑

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️