2733
2734
عنوان

مسافرت رفتن بدون ماشین😑😞...بیاین راهکار بدید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 597 بازدید | 53 پست
من از بچگی تا الان که ۲۴سالمه سه بار در کل مسافرت رفتم😐

منم ۲۴ سالمه😃

مجردی یا متاهل؟

پروفایلم... ارزومه... لطفا واسه رسیدن بهش یدونه صلوات واسم بفرستید..❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

متاهلم  دوران عقد😁

خب انشالله بری خونه خودت همه جا میری😄

البته من نامزدی بیشتر رفتم تا خونه داری😂😂😂

اره راحت  و عالی😃

سفر برای خوردن نیست که برا گشت و گذار هست همیشه پلو و خورشت میپزی حالا 5روز نخور زمیم و اسمون که بهم گره نمیخوره

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
ببین یه پنیرهای کوچولو یه نفره هست چند تا بخر دو سه تا هم حلوا شکری کوچک این از صبحونه تون 

اینا تو همه شهر ها پیدا میشه نمیخواد که ببره

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
سفر برای خوردن نیست که برا گشت و گذار هست همیشه پلو و خورشت میپزی حالا 5روز نخور زمیم و اسمون که بهم ...

ما درکل تو خونه هم در هفته شاید یبار خورشت و غذای برنجی داشته باشیم...شوهرم زیاد دوس نداره

2738
پول کجا بود خواهر من😢خونه خودم نمیتونم برم فعلا به خاطر شرایط مالی

انشالله همه چی ب موقع درست میشه😃

خدا ب همه گرفتاری میده..همه درگیریای خودمونو داریم😑😖امضای منو...😓😢