2733
2739
عنوان

، خانه تکانی قبل زایمان 😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1338 بازدید | 35 پست
انجام بده اما مراعاتم بکن  توام مثل منی ظاهرا دلت نمیاد همه ی کارا رو دوش مامانت باشه من خوا ...

آره، خواهره منم کوچیکه، ولی ماشالا کمک میکنه، ولی بچه هست دیگه اونم گناه داره 

من احساس گناه میکنم بخدا، از الان 10 بار به شوهرم گفتم کاری کن که اذیت نشه مامانم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
من فرشام شستنی نیس تمیزه پارسال گرفتیم پرده رو هم 1 ماه پیش شستم، ولی اگه وقت شد آخره دی یبار مينداز ...

حالا اینقد کار نکن خدایی نکرده اتفاقی بیفته من که شوهرم کلی تهدیدم کرده که کار نکن این دوماهم صبر کن بعدش هر چی خواستی تمیز کن من ظاهر خونم رو تمیز نگه داشتم فرشامم طبیعیه اصلا قابل شستشو نیست پرده هامم واسه عید خودم شستم بعد خیلی پنجره بزرگ دارم پرده هامم جوریه باید همه اتو بشن دو روز طول میکشه شوهرمم نمیتونه وصل بکنه بلد نیست یعنی بازم خودم بشورم اتو هم بکنم مطمئنم اینقد نامرتب وصل میکنه حوصله نداره که هنین کثیف باشه بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اسفند زایمانه .ان شا الله همه مون به سلامتی زایمان خوبی داشته باشیم و نی نی مون رو صیح و سالم بغل بگیریم .ما کردیم و رسم سیسمونی نداریم همه رو خودمون باید بخریم ولی مامانم چون نوه اولشه انقد ذوق داره کلی  وسیله براش خریده .ما کردا خونه تکونی مون هم فرق داره ما اخر شهریور خونه تکونی میکنیم ک واسه زمستون خونه مون تمییز باشه 

چجوری جرات میکنید تو کرونا مهمونی بدین نوزاد خیلی حساسه یکی مریض باشه خدایی نکرده بیاد نوزاد سریع مبتلا میشه خطرناکه من که اگه وضعیت به همین شکل باشه تو خونه اصلا مهمون قبول نمیکنم رستوران میگیرم و تمام حتی خانواده ها رو هم نمیزارن بیان چون مامانم یکسره میره بیرون خواهرام مادرشوهرم همه یکسره بیرون هستن همه هم کرونا گرفتن این مدت من دو ساله نه جایی رفتم نه کسی اجازه دادم بیاد واسه زایمانمم کسی نیست بیاد یه خواهرشوهر دارم سنشم بالاست شاید یک هفته بیاد ولی اونم بیاد که نمیتونه کارام و بکنه نهایت بیاد تنها نباشم باید خودم بلند شم به کارام برسم

2728
چجوری جرات میکنید تو کرونا مهمونی بدین نوزاد خیلی حساسه یکی مریض باشه خدایی نکرده بیاد نوزاد سریع مب ...

شما دیگه خیلی سخت گرفتی، من یکسره بیرونم 2 ساله هیچ یک از اعضای فامیلمون کرونا نگرفتن، میریم میایم دستامونو میشوریم همین 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
شما دیگه خیلی سخت گرفتی، من یکسره بیرونم 2 ساله هیچ یک از اعضای فامیلمون کرونا نگرفتن، میریم میایم د ...

من هم خانواده خودم هم شوهرم مبتلا شدن من مشهدم اینجا خیلی اوضاع خرابه نمیدونم شما کدوم شهری اما به شهر زندگی هم بستگی داره اینجا امار بالا بود