2726
عنوان

اگه همسرتون وبچتون درحال غرق شدن باشن کیو نجات میدین ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40081 بازدید | 985 پست
از بچه هاشونم فرشته ترن؟باورم نمیشه یه مرد حدود سی چهل ساله از بچه فرشته تر باشه شما باورت میشه😳

اره . چون ماشاءالله بهش همسر خودم هست 

یه بچه به خاطر سنش و اینکه هنوز خیلی چیزا رو درک درستی نداره ساده هست و ما میگیم فرشته ست ! در صورتی که همونا خیلی وقتا که بزرگ میشن خیلی خیلی بی رحم و بد میشن! 

ولی وقتی یه مرد به قول شما ۳۰ یا ۴۰ ساله با همه قوانینی که ایران به نفعشون گذاشته و با همه قدرتی که ایران واسه زورگویی به زن براش درست کرده مثل یه فرشته ست  و زن واقعا احساس ملکه بودن داره بعد سالها زندگی باهاش این فرشته واقعیه .متوجهی؟ 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=218430348]این حد نفرت آدم رو نابود میکنه  برای اینکه خودت سیاه نشی خودت حس خوبی داشته با ...

خب اینطوری خیلی آسیب میبینه 

وقتی به خودش میاد که میبینه عوض شده و اون نفرت ها از یه دل ساده و مهربون یه آدم کینه ای بد ساخته 

واسه همینه میگم اگه واقعا در این حد متنفره همه چیزو به جون بخره و رها شه

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
خب شوهرم باز میاد😂

شوهر باز میاد... ولی عشق شاید دیگه نیاد..

اما بچه باز میاد و عشقش همیشه همراهشه...

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2728
شوهر باز میاد... ولی عشق شاید دیگه نیاد.. اما بچه باز میاد و عشقش همیشه همراهشه...

عجب توجیهی🧐🧐🧐

بهرحال غریزه مادری قویتر از اونکه آدم بخاد همسر، پدر، مادر یا کسه دیگه ای رو ترجیح بده.

البته این نظر منه.

من و خدا💫
شوهرم اومد این پست رو خوند و از ظهر باهم دعوامون شده😐 میگه چرا زن ها اینطورین؟ چرا شوهر بدبختشون رو ...

بهش بگو به همون دلیلی که شما مردا اجازه دارین چنتا زن با هم داشته باشین و اگه بتونین قطعا کوتاهی نمیکنید، اما خانم‌ها اجازه دارن چنتا بچه باهم داشته باشن.

این غریزی هست و تاییدش در همین تاپیک، دعوا نداره

من و خدا💫
اره . چون ماشاءالله بهش همسر خودم هست  یه بچه به خاطر سنش و اینکه هنوز خیلی چیزا رو درک درستی ...

چون عقایدمون مثل هم نیس پس جواب من دردی از من وشما دوا نمیکنه ومن استدلال شما را پذیرا نیستم.متوجهی؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

همه نظرات تک ب تک خوندم 

جالب بود 🤗🤗

من خودم تحت هیچ شرایطی از بچم نمیگذرم 

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...
سلام  یعنی من امیکرون گرفتم و بی‌حال بودم نتونستم جوابگو باشم باید لغو میزدید، دست شما درد نکن ...

خواهش میکنم

جنسم از شهریور اسـت ،امّا نطفه ام پیچیده شد پاییز ،غم شبیخون زد بـه دنیایم ،آه از این لشگر خون ریز کاشکی آید کسی، گوید خواب می‌بینی دگربرخیز...