2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز واقعا وقتی آمادگیشو نداری نباید اقدام میکردی چون بچه وقت زیادی میخاد و حوصله کنار اینا شیرین هم هست ، من بعد چند سال به خاست خودم بچه آوردم بعضی وقتا کم میارم 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
2731
بارداری شیمیایی چیه؟ من عااااشق بچه ام... اما استرس و ترس نابودم کرده

ینی سقط تو هفته چهارم...خلاصش میشه اینکه  تبدیل ب جنین نمیشع.. استرس نداشته باش توکلت بخدا همه چی خوب پیش میره فقط از خودت مراقبت کن

کاش یکی بود دوسم داشت... 
2738
😭😭😭😭

و یه نکته ی دیگه که همه به من گفتن و توجهی نکردم اینکه تو سن پایین تر بذارم بچه گیرم بیاد ولی من میگفتم اصلا .. ولی الان بهش رسیدم که واقعا اشتباه بزرگی کردم چون حوصله ی آدم بیشتره توی سن پایین تر پس تو یه قدم جلویی زیاد نگران نباش 

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜