2733
2734
عنوان

بچه ها لوازم ارایش برا عروس چی بگیرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 27 پست
عزیزم نمیخام خیلی گرون بشه فعلا برا عروسی دستمون حسابی خالیع. اونا رو بعدا میگیرم البته خودمم دارم چ ...

ماسک و لایه بردار و .. اصلا الان واجب نیست

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
اگه محصول ارزون میخوای بگو بهت ی پیج بدم ارزون بخری

میخام از فروشگاه بگیرم تا پس فردا لازم دارم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرطوب کننده هم اوردن .اونم خوب بود کلی داشتمش.دیگه همین .سشوارم گفتن میاریم گفتم نه خودم دارم دیگه ا ...

😁😁عزیزم رو دست ما اصن نیس😁منم لوازم برقی دارم ولی قدیمیع . بعدا میگیرم

ممنونمخدایخوبم  تو سر سخت تر از این حرفایی چشماتو ببند و ادامه بده 🌸🏵🌹🌺🌻🌼🌷⚘🌱🪴🌲🌳🌴🌵🌾🌿☘🍀🍁🍂🍃🦋🦚🦜🐳🐋🐬🐌🐚🦈🐡🐠🐝🐞🐑🐱🐈🐈‍⬛🐶
2728
بودجه چقدر در نظر گرفتی ؟

تا 1 تومن

تا چند تومن میخواید هزینه کنید؟

1 تومن

2738
تا 1 تومن

عزیزم با یه تومن میشه کرم پودر و چهار تا لاک و رژ و مداد ابرو و ریمیل و خط چشم و سایه و رژ گونه خرید عزیزم 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰
عزیزم با یه تومن میشه کرم پودر و چهار تا لاک و رژ و مداد ابرو و ریمیل و خط چشم و سایه و رژ گونه خرید ...

بیشتر از ایناهم میتونی بخری صد درصد 

☆ ⃟۞𝑇𝒉𝑒 𝑜𝑛𝑙𝑦 𝑤𝑎𝑦 𝑡𝑜 𝑑𝑒𝑓𝑒𝑎𝑡 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑒𝑛𝑒𝑚𝑖𝑒𝑠, 𝑖𝑠 𝑦𝑜𝑢𝑟 𝑠𝑢𝑐𝑐𝑒𝑠𝑠.✰