2737
2739
میشه بگی چه جوری به پوست و موهات میرسی؟

پوستم

هفتگی مسک سفیده تخم مرغ

روزانه نشاسته سیب زمینی

جز پاییز زمستون روزانه ماساژ کوتاه با اب خیار یخ زده

ابرسان دلانو

اسکرابم گاهی

تونر ویتالر

ارایشم اصلااا

موهامو روغن نراپی نوک گیری دوهفته یبار سشوار و اتو...ب ندرت

گاهی ب پوستم روغن شترمرغ میزنم خوبه

فست فود سرخ کردنی شکر خیلی خیلی کم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
میوه هم خیلی خوبه  راستش پارسال همسرم همش میخرید از پفک هندی پنیری تنوری کچاپ پفیلا  و. ...

اسمت ترسناکه😂کِریسپی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمت ترسناکه😂کِریسپی

چرا ترسناکه

خو درست تلفظ کنیدا

خواهرزادمه اینجوری میگه منم این غذارو دوس دارم واونم دوست دارم اینجوری گذاشتم اسممو .

کاربری قبلیم خیلی معنوی بود ترکوندنش.

نامردا

2728
امکان داره باورزش چربی سوزی یا عضله سازی سینه کمترلاغربشه لااقل؟من می خوام ورزش کنم ولی می ترسم لاغر ...

یه دکتر نوشته بود کسایی که با ورزش یا رژیم سینه هاشون کوچیک شده فقط راهش جراحی و پروتزه ولی دکترای نی نی سایت میگن سینه کوچیک نمیشه🤣

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
یه دکتر نوشته بود کسایی که با ورزش یا رژیم سینه هاشون کوچیک شده فقط راهش جراحی و پروتزه ولی دکترای ن ...

نه اتفاقا کوچیک میشه چون چربیه عضله نیست ولی من دنبال راهیم که لااقل کمتراب بشه🥲جراحیم دوس ندارم بکنم

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
نه اتفاقا کوچیک میشه چون چربیه عضله نیست ولی من دنبال راهیم که لااقل کمتراب بشه🥲جراحیم دوس ندارم بک ...

راهی نداره فکر کنم از همه جا چربی کم میشه خیلیا دنبال اینن چربی صورت اب نشه ولی میشه دست ما نیست بیشترم به ژنتیک بستگی داره مثلا من ژنتیکی صورتمون فورا لاغر میشه ولی سینه و با سن نه خیلی بستگی داره به ژنتیک تون

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2738
راهی نداره فکر کنم از همه جا چربی کم میشه خیلیا دنبال اینن چربی صورت اب نشه ولی میشه دست ما نیست بیش ...

پس به احتمال زیاد به صافی می رسم

مرسی ازراهنماییتون🌹

کاربرها یادم نمی مونه نمی دونم قبلا باهاتون خوب بودم یا بد!!
پوستم هفتگی مسک سفیده تخم مرغ روزانه نشاسته سیب زمینی جز پاییز زمستون روزانه ماساژ کوتاه با اب خی ...

مرسی، فقط میشه بگین روغن به موهاتون چی میزنین؟ من ساقه ی موهام خشکه، همش رو هواست. 

یکی ام تونر برا چی خوبه؟

خیلی 
مرسی، فقط میشه بگین روغن به موهاتون چی میزنین؟ من ساقه ی موهام خشکه، همش رو هواست.  یکی ام تون ...

تونر ویتالر البته اگ ب ویتامیت سی حساسیت نداری

روغن نارگیل بادوم ارگانم خوبه ولی گرونه 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
نه اتفاقا کوچیک میشه چون چربیه عضله نیست ولی من دنبال راهیم که لااقل کمتراب بشه🥲جراحیم دوس ندارم بک ...

کوچیک میشه با ورزش 

میشه دعا کنید به عشقم برسم و نتونن جدامون کنن؟ 😔💔
اره بهترشد،فقط سینه هام خیلی درشت بودن و کوچیک شدن برااون ناراحتم

شل شدن بعد کوچیک شدن؟ 

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706