2726
این هیجانه که کم میشه و میتونه جاشو به آرامش و لذت از حضور همدیگه بده که ازین بهتر نداریم 😀 اما متس ...

چه جالب!! یه تیکه از حرفمون عینا شبیه همه 😅

شما متولد ۵۸ هستین؟

به دریا بنگروم دریا ته وینم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون عشقی که منظوره  البته از نگاه شهوتران غرب اینطورهر

خیر برای اغلب زوج ها اینطوره حتی تو ایران آمار ازدواج از هر 4 ازدواج دو طلاقه و در خوشبینانه ترین حالت 70 درصد به بالا طلاق عاطفی، ازدواج عشق رو از بین میبره مگر اینکه زوجین نیمرخ نیازهای هم رو بشناسن و پاسخ گو باشن و در چهار حیطه ی اصلی زندگیشون یعنی صمیمیت، تعهد، قدرت و مسئولیت به مشکلات جدی و اساسی بر نخورن ، نرمال رابطه ی صمیمی و همدلانه ی زوجین روزی دو ساعت گفتگوی و تایم گذاشته خداییش چند درصد رعایت میکنن؟؟؟

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
2728
چه باحال 😍😍😍 البته من جای خواهر کوچیکتونم.. باعث افتخاره هم نظر باشم با شما

خواهش میکنم عزیزم منم خیلی خوشحال میشم  وقتی خانمهای فرهیخته و با کمالات رو تو سایت میبینم و باهاشون هم صحبت میشم . موفق باشی

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
خب چون عشق نبوده هوس بوده و هیجان و بچه بازی

چه ربطی به هوس داره البته اگه منظورتون میل و کشش جنسی هست از ارکان مثلث عشقه و باید در کنار صمیمیت و تعهد  وجود داشته باشه وگرنه عشق، عشق نمیشه 

به هر حال عشق و دوست داشتن نیاز به مراقبت داره نمیشه رهاش کرد 

چه ربطی به هوس داره البته اگه منظورتون میل و کشش جنسی هست از ارکان مثلث عشقه و باید در کنار صمیمیت و ...

عشق آبکی که با ازدواج دفن بشه  هوسه دیگه عشق نیست انقدر سخته فهمیدنش؟

عشق آبکی که با ازدواج دفن بشه  هوسه دیگه عشق نیست انقدر سخته فهمیدنش؟

عزیزم بیشتر نمیتونم براتون توضیح بدم،  لزوما همیشه هوس نیست گاهی یه عشق کامله یعنی هم تعهد داره هم صمیمیت هم میل و کشش، اما چون بعد از ازدواج  ازش مراقبت نشده از بین میره،اطاله ی بحث باعث خستگی هر دومون میشه

موفق باشید