2733
2739
همونطور که همه میشن😎🤪💃💃

نه اخه قد و قوارشون ب هم نمیخوره موقع ... تصورشون سخته ک فیگورشون چطوریه

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسوزه پدر عشق ،که جزغاله مون کرد ،سوختیما ‌

هعی💔

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
2731
بله به نظرم دخترهای ریزه میزه با نمکتره

حالا من کلیپ یه عورسی فکر کنم ارمنی بودن دیدم توی اینستا ،زنه غووووول و تانک بود مرده نی قلیون ...مبارک باشه خوشبخت بشن ‌.آقاهه تانک پسند بود ‌...🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♂️🤷‍♀️👩‍💻👨‍🦯👨‍🦯👨‍🦯

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚

من یکبار عید چندین سال پیش خونه خالمینا رفته بودیم ،دوستشون هم اومده بود ،اقاهه خیلی خیلی خیلی چاق بود بنده خدا فکر کنم مشکل هورمونی داشت ...خانمش فنچ بود بنده خدا ...البته سنشون میان سال بود ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..حتما جونیشون اینطور نبودند

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚