2703
2553
عنوان

خانومای باسیاست بیاین تروخدا اونایی ک شوهراشون مطیعشونن

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 53 پست
خاهراش براشون مهم نیس خانوادش بهم بی احترامی میکنن من غر میزنم اینو چ کنم ازوقتی عقد کردم رفتم خون ...

غر زدن رو کلا بذار کنار یا خودت حقت رو بگیر یا سکوت کن البته کادو دادن وظیفه نیست لطفه در مورد بی احترامی هم سعی کن به بهانه کنار بری خونشون با همسرت بیرون قرار بذار سفر یک روزه برید یا برید خارج شهر 

بگو چطوری مثلا وقتی ازشوهرم چیزی میخان شوهرم از من پنهون میکنه

براشون می خره؟ چی مثلا میخوان ازش 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینو واسه بابابخر براش خوبه  شوهرم مبگ چشم میخرم عسل بخر چشم میخرم به منم نمیگ

اوضاع مالی شوهرت چطوره؟

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
پس چطور شوهرم براشون میخره

ببین منم خیلی چیزها برای خانواده ام می‌خرم درحالیکه ممکنه اونها برای همسرم نخرن

به این باور برس که خانواده ایشون فقط خانواده ایشون هستن و میتونن شما رو دوست نداشته باشن 

قسط اینا زیاد داریم

من مادرشوهرم حتی اگه شوهرم یه نون بگیره براش حساب میکنه تجربه ندارم 

ولی چیزی که خوندم رو بهت میگم 

مردها از اینکه نیاز های بقیه رو تامین کنن لذت می برن 

یعنی وقتی برای پدرش عسل می خره کیف میکنه احساس قدرت میکنه 

از اون طرف چون میخواد رابطه ش با تو رو حفظ کنه و دعوا نشه به تو نمیگه تا جو آروم بمونه

به نظرم بازم خودت باید دست به کار بشی 

یعنی خیلی خیلی محترمانه تو جمع مادرشوهرت بگو اوضاع مالی اصصصصلا اوکی نیست و ازشون بخوا این کار رو نکنن

اخلاق خانواده شوهرتو نمیدونم خودت ببین اگه اینو بگی چه رفتاری نشون میدن

2714