2737
2734
عنوان

حس ششم و چاکرا

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینجا رو زیر و رو کردم، تنها کاربر حس 6 بودی که غیرشفاف دیدین. دمتون گرم. 

واقعی میگید؟ 

امید وار شدم 

من اونشب ی چیزی هس کردم ک میدونم اشتباهه واس همین نگفتم ولی الان میگم شما تنها زندگی میکنید انگار تو خونه دانشجویی پادگان یا هر چیز دیگ درسته

درخواست دوستی ندید 😐
2728
واقعی میگید؟  امید وار شدم  من اونشب ی چیزی هس کردم ک میدونم اشتباهه واس همین نگفتم ولی ...

ولش کنید. اینجا کاربرایی هستن که خیلی ادعاشون میشه. مهم نیست چی حس کردید یا دیدین. کاربرای اون مدلی رو تست کنید. بلدین دفاع کنید؟ یا تست کردین؟ 

ولش کنید. اینجا کاربرایی هستن که خیلی ادعاشون میشه. مهم نیست چی حس کردید یا دیدین. کاربرای ا ...

متوجه منظورتون نشدم ولی اگ اون سوال رو کردم فقط صرفا بخاطر چیزی بو د ک حس کردم

درخواست دوستی ندید 😐
متوجه منظورتون نشدم ولی اگ اون سوال رو کردم فقط صرفا بخاطر چیزی بو د ک حس کردم

نه. گمونم نمی دونید. روح قدرت حفاظت از خودشو داره. تو اینجور موارد، که کسی بخواد چیزی از طرف مقابل حس کنه و بگه مثل حس 6 ام واقعیه ، روح شخص مقابل در برابر این نفوذ (آدم حس 6) دفاع میکنه اگه اون روح طرف هشیار باشه. این میشه دفاع در برابر نفوذ. اینایی که من دیدم کلا رفتن جاده خاکی. اما برای شما غیرشفاف بود. این برام عجیبه. 

توی اون تکنیک ها و روش هاتون درباره این موضوع چیزی ننوشته بود؟ 

الان دقیقا منظورم اینه که در برابر کاربری که میگه حس 6 واقعیه قرار بگیرین و ترتیبی بدین بزنه جاده خاکی و هیچی نبینه و یا همه رو اشتباه ببینه که باعث میشه اطلاعات اشتباه در ارتباط با شما و سوال شما بده. 

2738