2733
2734
حرف شما درست ولی برای نجاتش یه دستو یه پا و یه چشمشو کور نمی کنم تا زنده بمونه . دقت کردی؟

احه اگر با دقت انتخاب کنه طرف مقابلشو چرا باید اونطوری بی قید و بند بره سراغ ازدواج که همیشه تهش به ضرره دختره یعنی شان خودشو تا یه زن.... پایین میاره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احه اگر با دقت انتخاب کنه طرف مقابلشو چرا باید اونطوری بی قید و بند بره سراغ ازدواج که همیشه تهش به ...

در مورد خسارت خوب حرف میزنی خوبم تشخیص میدی مشکل جامعه و فرهنگ جلو گیری و تشخیص خسارته که عمرا بشه فزمول ۴ خطی براش درست کرد . بعدم داد بزنی اینم فرمول سوا کردن شوهر خوب با معیار عالی

در مورد خسارت خوب حرف میزنی خوبم تشخیص میدی مشکل جامعه و فرهنگ جلو گیری و تشخیص خسارته که عمرا بشه ف ...

اول که عذر میخوام من نمیدونستم شما اقا هستین دوم که صحبتمو تموم میکنم چون شما فقط داری سفسطه میبافی و حرف رو دور سر مخاطب و خودتون میپیچونین .

2728
اول که عذر میخوام من نمیدونستم شما اقا هستین دوم که صحبتمو تموم میکنم چون شما فقط داری سفسطه میبافی ...

بله من دور سر مخاطب می چرخم . اصلا سوال و طرح مشکل نکردم؟؟؟ ۲۰ سال دیگه میگم دچار چه جامعه ای می شیم . چون کمتر کسی میفهمه مشکل ریشش از کجاست مخصوصا بحران اژدواج . در ضمن بحث علمیه

حرفاتو بايد با طلا روى سنگ حك كرد خيلى قشنگ گفتى دمت گرم عااالى بود هرچى تو دلم بود كه بگم رو يكجا گ ...

ممنونم عزیزم لطف کردی خیلی محتاج دعام😘😘😔

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
2738
اول که عذر میخوام من نمیدونستم شما اقا هستین دوم که صحبتمو تموم میکنم چون شما فقط داری سفسطه میبافی ...

دقیقا...کلی مطالب بیربط و بهم ربط میدن 😐

نــه عمـــرخضربمانـــد🌼نــه مـُـلـــك اسکنـــدر....
مثل اینکه ژن پولشو بگیره مردم ۹۹ تا صیغه؟ یا بچه ۱۳ ساله بچه نیست برای اژدواج؟؟؟ منطقیه؟ بی خیال اسل ...

چرا بی خیال اسلام؟ ادمی که دین نداشته باشه رو باید از چه چیزیش مطمین بود؟ لابد میخواید بگید دین ما انسانیت و از این حرفای شعار گونه،انسانیت مبنا و اساس اسلامه ، البته که باید فرهنگ سازی کرد،اما مگه فرهنگی جز بی بندوباری الان داره تبلیغ میشه؟ به کسی بخوای نصیحت دوستانه بکنی از حرفات پشیمونت میکنه،همه طالب ممنوعه ترین مسایل شدن،خیانت زیاد شده،انسانیت کمرنگ شده،ظلم فراوونه، از کدوم فرهنگ سازی حرف میزنید؟ تنها چیزی که میتونه نجاتمون بده تو این بلبشو دینه،دینی که همه به خاطر اینکه دستو پاشونو از گناه میبنده،ازش فراری ان و هرکسیم بسته به چیزی که طالبشه یه عیب روش میذاره مثلا کسی که میخاد بی بندوبار باشه از بدی های ازدواج میگه ، کاش هیچوقت جامعه انقدر کثیف نمیشد،دین ما مثل چراغیه که مارو به سمت نور هدایت میکنه اما اگه ناخالصی قاطیش نکنیم،خدا برای ما دین رو فرستاد که هدایت شیم پس قطعا دین نجات دهندمونه ،قطعا خدا از همه ی ما داناتره !‌ 

ممنون میشم برای مادرشدنم صلوات بفرستید❤خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد......... و بالاخره در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ منم مادر شدم و نام شورانگیز مادر، به منم تعلق گرفت خدایاشکرت😭😭
عادی سازی زنا!

هن والا من ۵.۶سالم هس ازدواج کردم نمیدونم چی میگی

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)