2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

وای عزیزم نهههه. من یه کانال دارم تو واتساپ. انقدر خوبه که. هر چی تو بازار دیدم نصف قیمتش اونجا بود. 

دوبارم خرید کردم رسید دستم راضی بودم. 

اینترنتی بخرین به صرفه تره. 

مطمئنم اینو انلاین شاپا ۳۰۰ الی ۴۰۰ بیشتر نمیدن. اونم فووووقش

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

والا اصلا نمی ارزه  خدایی خیاطی یاد بگیرین بچها ی لباسایی واسه خودتون میدوزین ک تن هیچکی ندیدین خاص و شیک با واقعا کمترین هزینه ممکن  هر پارچه ای میخاین می‌خرین ی عالمه لباسای شیک چون خیاطم بهتون میگم عشقولا خودم شیکترین لباسی ک توی پیج گذاشتن یکونیم با سیصد تومن دوختم قالب تنم خیلیم شیکتر این تازه یکیش بود