2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعیته چرا ترش میکنی 😂😂😂 نظر ما هم اینه که داری خودتون رو توصیف میکنی 

یه چیز بگم بسوز حالا که انقدر بی ادبی من اصلا برادر ندارم شکر خدا....یه بار دیگه ریپلای کنی نی نی یارو تگ میکنم ...من واسه نظر شخصیم دلیلی نمیبینم به امثال تو جواب پس بدم...

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....

من خودم پسرم 23 سالمه ولی اگه یه روزی ازدواج کنم اجازه نمیدم کسی توی زندگی مشترکمون دخالت کنه 

و اینکه بعضی مادر ها و خواهر ( یا حتی مادر شوهر و خواهر شوهر )  توی زندگی به شدت دخالت می کنن یا پشت سر عروس بد میگن به جای اینکه به فکر زندگی خودشون باشن زندگی بچه هامون رو هم خراب می کنن 

Life becomes beautiful with our hands 👐 When we can make life ourselves 🍁 ... Why not make it beautiful ?? میتونی زندگیت رو از نو بسازی 😉
2738
من خودم پسرم 23 سالمه ولی اگه یه روزی ازدواج کنم اجازه نمیدم کسی توی زندگی مشترکمون دخالت کنه  ...

افرین 👏👏👏👏

امید وارم که پای حرفت هم باشی

🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌷🥀💐🍂                                     ❤️🧡💛💚💙💜
من خودم پسرم 23 سالمه ولی اگه یه روزی ازدواج کنم اجازه نمیدم کسی توی زندگی مشترکمون دخالت کنه  ...

درضمن عضویت مبارک 🌷🌷🌷

🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌷🥀💐🍂                                     ❤️🧡💛💚💙💜