2737
2734
عنوان

خیلی برا همسرم عادی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 25 پست
بنظر من بیشتر ب خودت اهمیت بده خودتو بیشتر دوس داسته باشه خودتو فدای خونه و بچه ها نکن.... ببین چ ...

فکر نکنم اهمیت بده تازه بیشتر میره تو لاک خودش میگه آخی این سرش به کار خودشه

شوهر منم وضع مالیش یا کارش اوکی نباشه همین طوری میشه  یه مدت بگذره خوب میشه چند وقت بهش گیر ند ...

آخه از بس بهش گیر ندادم عادت کرده اتفاقا من همیشه بخاطر بچه هام آرومم اگرم بهش چیزی بگم مثلا با دوستی و ملایمته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر نکنم اهمیت بده تازه بیشتر میره تو لاک خودش میگه آخی این سرش به کار خودشه

ن تو خودتو کلا فدای بچه ها و شوهرت کردی

فکر میکنی مثلا اگه خودت لباست نو نباسه ولی بچه م نو باشه  خیلی مادر خوبیم

یا با همین لباسی چند ساله ک تو خونه میپوشم و غذای شب مونده روزای قبلو بخورم شوهرمو بچه ها غذای گرم امروز بخورم شوهرت میگه به به چ زنی گرفتم چقد اهل زندگیه

ن عزیزم تو حتی از درون بخودت بها نمیدی

هرجقدر خودت برا خودت وقت بذاری ب خودت اهمیت بدی دیگران اینو بشتر درک میکنن

مثلا برو باشگاه 

یه دست لباس شیک بگیر برا تو خونه واسه خودت حتی شده یه لیف حمام نو برا خودت بگیر

برای خودت غذای مورد علاقتو درست کن کتاب بخون در مورد دوست داشتن خود

انقدم ب این فکر نکن ک ش هرم بمن اهمیت نمیده

برا خودت عطر جدید بگیر

آخه از بس بهش گیر ندادم عادت کرده اتفاقا من همیشه بخاطر بچه هام آرومم اگرم بهش چیزی بگم مثلا با دوست ...

این رغتار همیشگیه یا فقط یه دورانی داره 

مال همسر من موقتی هست مثلا یه مدت اینطوری میشه بعدش خوب میشه ولی واقعیت اینه مثل سالهای اول ازدواج نیست قبلا خیلی با هم حرف میزدیم الان زیاد با هم حرف نداریم بزنیم نمی دونم چرا

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
2731
ن تو خودتو کلا فدای بچه ها و شوهرت کردی فکر میکنی مثلا اگه خودت لباست نو نباسه ولی بچه م نو باشه &n ...

دوتا بچه دارم که کسی نیست برام نگهشون داره حتی یه ساعت برم خرید یا آرایشگاه 

ن تو خودتو کلا فدای بچه ها و شوهرت کردی فکر میکنی مثلا اگه خودت لباست نو نباسه ولی بچه م نو باشه &n ...

امروز دخترم از صبح اینقد حرصم داده ۳بار زدم زیر گریه.  برا شوهرم استیکر اشک فرستادم خوند ولی هیچی نگفت منم پاکش کردم حتی میخواستم بلاکش کنم از بس که بی خیاله

2738
امروز دخترم از صبح اینقد حرصم داده ۳بار زدم زیر گریه.  برا شوهرم استیکر اشک فرستادم خوند ولی هی ...

عزبزم بعتره بشینی باهاش حرف بزنی

بگو این مشکل منه تو چرا اینطوری هستی

تو هم زنی هم مادر هم پرستار هم آشپز و سرابدار و و و و

اما خودتو نباید یادت بره

یا ب همین زندگی عادت کن ب رفتار شوهدت

یا اگه آزارت میده باهاش حرف بزن

ب خودتم پول میده؟

عزبزم بعتره بشینی باهاش حرف بزنی بگو این مشکل منه تو چرا اینطوری هستی تو هم زنی هم مادر هم پرستار ...

ببین مرد خوبیه داره سخت کار میکنه خسیس نیست قراره یه تغییر  بزرگ تو زندگیمون ایجاد بشه الان یک ساله فکرش خیلی مشغول.  باخودش حرف میزنم دوروز خوب میشه بعد دوباره میره تو کارو فکر. آخه میگم مگه میشه ادم ۲۴ ساعت درگیر باشه . شاید من فردا بمیرم یعنی بخاطر چندماه دیگه نباید تو رو سرحال ببینم؟😔 

ببین مرد خوبیه داره سخت کار میکنه خسیس نیست قراره یه تغییر  بزرگ تو زندگیمون ایجاد بشه الان یک ...

خب اگه شرایطشو میدونی درکش کن

خودت ک میگی قبلا اینطوری نبوده

برا یه مرد پول و کار مهم ترین چیزه تو زندگیش چون بهش قدرت میده...من میگم تو لین چند ماه تو ب خودت بیشتر برس خودت ه ای خودتو داشته باش