2737
2734
عنوان

جفت روحی شما به شما باز میگردد نگران نباشید🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 3289 بازدید | 66 پست
وااا یهو خیلی ترسیدم عشق من دوبار خاستگاری رسمی کرد ولی خوانوادم گفتن ن روز اخر اومد جلو خونمون دعوا ...

چرا ترسیدی ؟

ببین موضوع من فرق داشت

اون من و دوست داشت اما عاشقم نبود علنا گفته بود ازدواجی در کار نیست خب جفتمونم بچه بودیم ۱۷ سالمون بود

اینکه دو بار اومده خواستگاری عالیه 

بهش اطمبنان بده میخوایش و خانوادتو راضی میکنی

ببین آدمای عاشق نباید دلسرد بشن فکر کنن طرف نمیخوادش

بهش ثابت کن میخوایش اونم پات می مونه نگران نباش

الان با هم قهرین ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ترسیدی ؟ ببین موضوع من فرق داشت اون من و دوست داشت اما عاشقم نبود علنا گفته بود ازدواجی در کار ...

ی مدت خیلی سرد شدش ن زنگی میزد ن پیام میداد ن حصلمو داشت باهام حرف نمیزد بهش میگفتم چته میگفت هیچی تا اینکه تموم کرد 

باز الان بعد س ماه اومده 

میترسم دلش جای دیگ باشه و دیگ دوسم نداشته باشه ولی هنوز برنگشتم باهاش باید قدرمو بدنه

ی مدت خیلی سرد شدش ن زنگی میزد ن پیام میداد ن حصلمو داشت باهام حرف نمیزد بهش میگفتم چته میگفت هیچی ت ...

چقدر برام آشناس این اتفاقا

منم تجربش کردم 

یه مدت سرد شده بود هر چی میگفتم چی شده هیچی نمیگفت بعد یه اتفاقایی افتاد که بعدش بهم گفت نمیخواد باهام ازدواج کنه بهد دو دفعه قهر کرد و آشتی کرد ولی بعد اون من ازش سرد شدم باهاش آشتی کردم اما جوری رفتار کردم که فهمید دیگه مثل قبل نیستم اتفاقا بیشتر میومد سمتم بیشتر بهم محل میداد اما من با تمام عشقی که داشتم چون میدونستم رابطمون به هیچ جا نمیرسه ولش کردم چون میدونستم اون به این زودیا ولم نمیکنه 

البته بازم مورد شما فرق داره اون دو بار رسما اومده خواستگاریتون نشون داده دوستتون داره 

یکی از همکارای من ۸ سال با یکی دوست بود یه بار با هم قهر کردن تا یک سال هیچ خبری از هم نداشتن اما دوباره برگشتن سمت هم چند ماه پیشم عروسیشون بود

2731
اع پس وقتی برگشت پشیمون بود؟ شما ولش کردین؟

ببین اولش که دوست شدیم من نمیخواستمش اونم عاشقم نبود ولی خب خودش پیگیر شد

یه ماه بعد دوستیمون من عاشقش شدم ولی اون نه 

یه دوره قهر کردیم ولی من نتونستم طاقت بیارم داشتم دیوونه میشدم دوستام دیدن من نمیرم آشتی کنم رفتن باهاش قرار گذاشتن گفتن من کارش دارم منم مجبور شدم برم سر قرار و اینگونه شد که اشتی کردیم 😂😂😂

بعدش اون گفت میخواد باهام ازدواج کنه اگه مشکلی پیش نیاد ولی بعد یه سال گفت بچه ایم و ازدواجی در کار نیست با این که میدونست من عاشقشم ولی خب اونم گناهی نداشت دوست داشتن که زوری نمیشد

اتفاقا خیلی عذاب میکشید چون به شدت به من وابسته بود اما نمیدونم چرا نمیخواست ازدواج کنه حتی می دونست من و از دست میده اگه بگه عاشقم نیست ولی واقعیت و گفت

بعد این که من ولش کردم (البته نه به خاطر اینکه گفت ازدواج نمیکنیم)طاقت نیاورد و با تمام غرورش برگشت ولی چون میدونستم دوباره میذاره میره قبول نکردم

اون پیگیر بود اما فقط برای دوستی 

بعد اون فکر میکرد من ازش متنفرم واسه همین هیچ وقت نیومد آشتی کنه موقعی فهمید که اشتباه کرده که کار از کار گذشته بود و داشت نامزد میکرد 

اگه قبل تولد قرار بر این باشه که همو پیدا کنید  پیدا می کنید✨

عزیزم از کجا میشه فهمید که قبل هز تولد همچن قراردادی بینمون بوده؟

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷