2737
2734
عنوان

اون لحظه که جنسیت نی نی رو بهتون گفتن چه حسی داشتید

| مشاهده متن کامل بحث + 2543 بازدید | 59 پست

من چون خودم دخترم وخیلی بدبخت وبدشانسم دلم نمیخواست دختر باشه..تو سونوهای مطب هم گفته بودن پسره..وقتی گفتن دختره خیلی حالم گرفته شد..ولی الان میگم خدایا هرچی بدی شکرت..چون شوهرم بابای خوبی میشه براش.برعکس من که بابام یه روانیه متوهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر بچه اولم یکم ناراحت شدم.بچم پسر بود من دختر دوست داشتم.ولی بعدش ب خودم گفتم جنسیت چیه که من نا ...

ایشالا سالمه سالمه دیگ از سونوگرافیای مهم ک غربالگری و انومالین گذشتی 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
من چون خودم دخترم وخیلی بدبخت وبدشانسم دلم نمیخواست دختر باشه..تو سونوهای مطب هم گفته بودن پسره..وقت ...

ایشالا ک زیر سایه شما و همسرت خوشبخت ترین دختر دنیاست

2731

گفتن دختره اولش شوکه شدم چون همه میگفتن پسره 

الان دخترم ۴سالشه و خیلی دوسش دارم قبلنا انقدر دوسش نداشتم من اصلا مادرشدنم رو نپذیرفتم تازه دارم کم کم میپذیرم 

فکر بچه دوم واقعا حالمو بد میکنه 

شاید ۵سال بعد بهش فکریدم 🤪

ایشالا سالمه سالمه دیگ از سونوگرافیای مهم ک غربالگری و انومالین گذشتی 

ممنون گلم.انشاالله خدا دامن تمام منتظرا رو سبز کنه و به همه بچه سالم و صالح عطا کنه.بعد همه اینها جنسیتی که دوست دارن رو بهشون بده.

برای شما هم آرزوی بهترینها و سلامت کامل و صالح بودن جنین و جنسیتی که دوست داری رو آرزومندم.

الهی آمین.

2738
گفتن دختره اولش شوکه شدم چون همه میگفتن پسره  الان دخترم ۴سالشه و خیلی دوسش دارم قبلنا انقدر د ...

مطمئنم واسه نی نی دومتم بهترین مامان دنیا میشی😍😘

وای پس خیلی نردیکم بهش😍😍😍غربالگری اولم همچیز خوب بود عدد ان تی رو ۱ بود ممکنه انومالی مشکلی داشته ...

نمیدونم انشالله که مشکلی نیست 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

من وقتی دکتر گفت اولی دختر گفتم سالمه شکر

گفت دومی هم دختر گفتم سالمه شکر

دکترگفت خانوم متوجه شدی😑

گفتم بله دیگه گفتین سالمن😍

گفت نه گفتم دخترن🤔

گفتم بله دیگه خداروشکر🥰🥰🥰🥰

گفت چه عجب🤭رواین تخت به هرکی گفتم دوتا دختر انگارمن مقصرم میخواسته بزنتم😁

ولی شوهرم اولش زدتوذوقم😓 چون اون یه پسرمیخواست... تاعصرش خیلی گریه کردم ولی بعدش به خودش اومدو دخترا تموم دنیاش شدن

ولی خدانگذره ازپدرشوهرو مادرشوهرم که کلی زجرم دادن😪

گرنگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را دربغل سنگ نگه میدارم...خدایا توکل برخودت😚😚
2706