2726
عنوان

در چه حالید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 56 پست
پسر من دیر دندون اورد اولین دندونش یک سالگی دراومد برای همین من بیشتر میکس دادم و عادت کرده به میکس ...

اره بزار ب غذا های جویدنی هم عادت کنه. الان چند تا دندون داره؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بزار ب غذا های جویدنی هم عادت کنه. الان چند تا دندون داره؟ 

الان ۸ تا داره 

داره نیشای بالاش در میاد کم کم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
الان ۸ تا داره  داره نیشای بالاش در میاد کم کم

دندون نیش سخته اذیت میکنه. ولی بقیشون راحتترن. دختز من 13 تا داره. بهمن ماه قراره واکسن 18 ماهگیش رو بزنم. 11 کیلو هستش تازگیا هر کی میبینه میگه چ لاغر شده🤧

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
منم ۶بیدار شدم دخترمو فرستادم مدرسه صبحانه خوردیم و ظرفاشو شستم  و گردگیری کردم الانم دراز کشید ...

دخترت چندمه؟

امضارو بخون😶😂👇🏻                                                          میشه اول از هر کاری برام یه صلوات بفرستی میدونم خسته ای ولی بفرست ممنون🥰🥰🥰تو پست های عکسی و چالش تگ شم مرسی اه😂😂😂😁😁امضای خودمه دوست دارم توش دراز بکشم🥲والا اختیار جاهای دیگرو نداریم اختیار امضامونو که داریم😎هی خانم یواش یواش دوست دارم به خدا،،،،دیونه نشدم دارم آهنگ گوش میدم😶😐😂😂آهای تویی که این امضارو میخونی تو هر شرایطی هستی بدون من از ته قلبم عاشقتم عشقم به هیچی فکر نکن امیدوارم هرچی زودتر مشکلت حل شه 😂و اینم بدو چه دیر یا زود این روزا میگذره♥️🌻.چیز دیگم یادم اومد مینویسم فعلا دارم لاک میزنم دستم بنده دستم😂💅💅سوال درمورد رشته های رزمی داشتین درخواست دوستی و پیام بدین😊 سلامتی دریا که اسمش دخترونس ولی کارش مردونس هرکی از هدش بگزره غرغش میکنه😎🤞🤟
دندون نیش سخته اذیت میکنه. ولی بقیشون راحتترن. دختز من 13 تا داره. بهمن ماه قراره واکسن 18 ماهگیش رو ...

دندونای پسر من تنبل بودن دیر دراومدن 😂من اخرین بار همون ۱۲ ماهگی مرکز بهداست وزنش کرد ۱۲ بود الانو نمیدونم ولی اگه لاغر نشده باشه چاق هم نشده زیاد 

من دی باید ببرم واکسن از الان غمم گرفته🤦🏻‍♀️

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره یادمه زایمانت و سیسمونیت😁خوش ب حالت دختر من سینه هامو کرده اسباب بازی شب تا صب یکیش تو دستشه یک ...

عین پسر من،😑هرچی ب دوسال نزدیکتر میشه بیشتر میچسبه،

خدایا شکرت بالاخره ما هم داریم خونمون رو میسازیم⚘😊🌷🌺🏡💒