2726
اختلاف سنیشون زیاده باید ۴۳ ۴۴ باشه خانم

احتمال زیاد اون آقا چون ازدواج اولشه می خواد بچه دار بشه خانم ۴۳ ۴۴ ساله چطوری بچه دار بشه خیلی احتمالش کمه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی هم به هم میخورن ۳۵ساله و۵۰ساله یکم سن بینشون زیاده اما خوب قابل تحمله

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
از لحاظ سنی دیر نیست؟؟ واسه بچه دار شدن وو

مگه هرکی ازدواج میکنه میخواد بچه دار بشه 

بعد به ما چه ربطی داره؟ و نظر منفی یا مثبت ما چرا باید تو زندگی اون فرد تاثیر بزاره؟

2728
اصلا خوب نیست ۱۵سال اختلاف هست 

خب شاید آقاهه دلش بچه بخواد دیگه بزرگتر از ۳۵ نمیتونست بگیره ریسک ناباروریش زیاد بود

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

یه املاکی بود تو محل ما که نلک و زمین زیاد داشت خودش تک پسر خانواده اش بوده و امریکا تجصیل کرده بود و شیک و خوش قیافه بود اونم پنجاه سالگی با یه دختر هجده ساله ازدواج کرده بود که به قول خودش وقتی به دختره گفته میخوان باهات ازدواج کنم دختره پشتک میزده (راست و دروغش پای حرف خودش) هفتاد سالش بود که یه پسر نوزده ساله داشت و میگفت خواسته پسرن از مت یه بی ام و سقف کروکی که من نمیخوام براش بخرام . چون قدر نمیدونه!!!!

پارسال هم تو کرونا فوت کرد. تمام داراییش رسبد بهمون پسرش و زن خودش

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎

فاصله سنی منو شوهرم ۹ساله خیلیم راضیم چون شوهرم فهمیده تر وپخته ترازمنه

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
مردا  اگر زندگی سالمی داشته باشن تاهفتاد سالگی هم احتمال بچه دارشدن براشون هست خانم

تا جون دارن میتونن بچه داربشن مثلا دیدم توسن ۹۵سالگی زنشوحامله کرده😂

مردا  اگر زندگی سالمی داشته باشن تاهفتاد سالگی هم احتمال بچه دارشدن براشون هست خانم

اینطوریا هم نیست مردا هم با افزایش سن قدرت و کیفیت باروریشون پایین میاد دوما قبل هم گفتم تو زندگی اون بچه پدر میخواد که سالهای سال بالاسرش باشه و بچه رو به ثمر برسونه نه صرفا انتقال نطفه 

اگه مردی به فکر بچه دارشدن هست و امکانش رو داره باید زودتر ازدواج کنه نه اینکه بذاره بالای پنجاه سال و اونوقت دنبال اختلاف سنی انچنانی باشه اینطوری ظلم میشه در حق اون زن و بچه ها 

اینطوریا هم نیست مردا هم با افزایش سن قدرت و کیفیت باروریشون پایین میاد دوما قبل هم گفتم تو زندگی او ...

خوب بنده خدا تا بحال ازدواج نکرده حالا به هر دلیلی ولی حق داره زندگی کنه واز زندگیش لذت ببره 

سوالات کوتاه حقوقی تون رو پاسخ می دم ❤️ اللهم عجل لولیک الفرج ❤️