2726
حالم  خیلی بده واسه همین چند روز پیش رفتم.  الان هم باز دارو داده.

همبن گفتن حالم بده جمله منفیع.بگو خوبم تلقین کن.شب بیداری هم بده ها 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم سعی کن یه دوستی کسی که انرژی مثبتی داره باهاش بیرون بری پارکی جایی باهاش در تماس باشی موسیقی ...

ممنون از توضیحاتتون 

چشم سعی میکنم

زندگی آدمو گیج می‌کنه نمی فهمم یه روز خوب یه روز بد .بالاخره زندگی بام دوستی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
همبن گفتن حالم بده جمله منفیع.بگو خوبم تلقین کن.شب بیداری هم بده ها 

خواب راحتی ندارم.

یهو بیدار میشم دیگه تا صبح خوابم نمیره 

ممنون گلم باشه چشم سعی میکنم طرز صحبت کردنم عوض کنم

زندگی آدمو گیج می‌کنه نمی فهمم یه روز خوب یه روز بد .بالاخره زندگی بام دوستی یا ؟؟؟؟؟؟؟؟
ایشاالله که بدهیتو صاف کنی

ایالا 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

با این پای شل چجوری تاآخر عمر کنار بیام ، با نگاهای دیگران؟

ممکنه هیچوقت نتونم ازدواج کنم،حالا فرض که ازدواجم کردم وبچه دار شدم،چجوری از بچم مراقبت کنم ؟ باهاش بازی کنم؟

من همش به این چیزا فکر می‌کنم