2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روی همه چی حساسم تاپیکمو بخون قبلی ها رو مثلا میرم خرید داخل صف نان کسی ی زره سرش خورد به کرکره ی مغ ...

خودت میدونی که چی درسته چی غلط پس چطور ممکنه که متوجه نباشی خودت میدونی تفکراتت اشتباهه 

2728
خودت میدونی که چی درسته چی غلط پس چطور ممکنه که متوجه نباشی خودت میدونی تفکراتت اشتباهه 

میدونم دایما میگم ای بابا لباساتو سه بار شستی دیگه تمیز شد بعد میام میرم دوباره میبینم یک ذره روش چیزی هست میگم وای وای نکنه آلوده شده فردا مریض شم یا لباسم بخوره به کسی اون مریض شده دوباره میرم میشورم دیگه خسته شدم 

ولمون کن. تو یه کاری کردی. تاپیکات یکی درمیون درمورد سم سوسک کشه. تو یه تاپیک. گفتی رفتی سم ریختی تو ...

عزیزم تایپیکو کامل نخوندی گفتم وارد مغازه ای شدم بازم طبق معمول دایما حس میکردم همه جام آلوده شده برگه ای که رسیدهست گرفتم خرید کردم آمدم بیرون دیدم نیس دوباره وسواس شدم که نکنه افتاده داخل زیتون اینا وسواس شدید سراغم اومد دوباره مثل همیشه با خودم گفتم لباسام سم سوسک کش خورده بهش بعد خورده به برگه بعد نکنه افتاده داخل اون زیتون . دایما وسواس اومد دوباره سراغم هر چند رفتم به صاحب مغازه گفتم گفت ای بابا خانم نه چیزی اگر میفتاد داخل زیتون من میدیدم و گفت من هرروز خودم از این زیتون دارم میخورم . منم خارج شدم از مغازه ولی تنها این نیست روی تمام مسایل حساس شدم مثلا میرم صف نانوایی حواسم جمعه نکنه کسی بخوره بهم بیفته زمین کلا افکار بد وسواس فکریم انگار شدید شده