2726
باشه عزیزم حدس بزن آزادی قضاوت کنی چه درست باشه چه نباشه قضاوته اول برو یاد بگیر قضاوت چیه و کارما چ ...

قضاوت گرا توی فرهنگ لغت نیستا 😅😅

عزیز دلم خواهر کوچیکتر یا بزرگترم نوع دلسوزی من با دیگران فرق داره چون خودم خواهر کوچیکتر دارم تو سر یه سریا تا نزنی راهشونو میرن تا سرشون بشکنه این بدتره

ما برای هدفای بزرگتر و ارزشمند تر ازین موضوعی که کل زندگی شما رو درگیر کرده به دنیا اومدیم 

انسان ارزشمندی شو و برای خودت خانوادت و تمام دنیا مفید باش و کمک کن برای اینکار باید اول به چیزای کوچیک و پیش پا افتاده فک نکنی 

به هرچیزی بخوایی برسی از خودسازی شروع کن دنبال هیچ چیز و هیچ کس جز خودت نباشه اینطوری همه چیز دنبال توئه

از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
باشه عزیزم حدس بزن آزادی قضاوت کنی چه درست باشه چه نباشه قضاوته اول برو یاد بگیر قضاوت چیه و کارما چ ...

در ضمن از قانون جذب درست استفاده کنی وضعیت زندگی خیلی بهتر میشه نذار در حد یه اسم کارما و ... بمونه 

توی همون کارما میگه هرچی میکاری برمیداری یعنی دور میزنه برمیگرده به یه شکل دیگه مثل محصول ، حالا چی داری میکاری به تاپیکات رجوع کن گلم متوجه کاشته هات میشی پس نگران برداشت های آینده ت باش دوست من 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در ضمن از قانون جذب درست استفاده کنی وضعیت زندگی خیلی بهتر میشه نذار در حد یه اسم کارما و ... بمونه& ...

میدونم فهمیدم بخاطر خودم میگی ولی هرکسی خودش بیشتر به فکر خودشه منم به بیشتر از همه به خودم فکر میکنم اما احساساتم مانع میشن فعلا دست خودم نیست اذیت میشم چون دوسش دارم 

و دلم میخواد همین ادمی که بهش گقتم قضاوت گرا یعنی خود تو راهنماییم کنی اما ببین آدم چندین جلسه مشاوره میرن ولی بازم سریع تغییری ایجاد نمیشه پس از من نخواه تغییر کنم اونم الان چون من از خودم خواستم نهایتا تا چند روز دوام آوردم و طاقت آوردم همش فکر های احمقانه میزنه به سرم و نیاز دارم توی تصمیماتم از کسی سوال کنم حداقل تصمیمات احساسیم میشه دوست باشیم راهنماییم کنی قضیه رو اول بهت از اول بگم بعدش نظر بدی اخه تو که هیچی نمیدونی فقط درباره قضیه چالش میدونی خواهرش که عین کنه چسبیده به من رو نمیدونی و ... خواهرش فکر کنم دروغ میگه بهم مثلا چت فیک می‌سازه و ... بهش گفتم کافیه کاری نکن بازم دست نکشید و اون همش پسری که دوسش دارم رو بهم یادآوری میکنه و عذابه یا وقتی سعی داشتم فراموشش کنم یکی از بچه ها نقاشی من و اون رو کشیده آورده نشونم میده 

من نمیتونم به خانوادم چیزی بگم چون میدونم جنبه ندارن یعنی حاظرم بمیرم اما نگم و نفهمن تا این حد ! میدونم که کاری میکنن هزار بار بمیرم میدونم اونا اصلا راحتم نمیزارن اگه بفهمن هر لحظه تحت فشارم میزارن هرچی بشه باعثش رو پسره میدونن 

من از وقتی از این پسره خوشم اومده از بس فکر کردم ۶ کیلو کم کردم...! و ... 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
میدونم فهمیدم بخاطر خودم میگی ولی هرکسی خودش بیشتر به فکر خودشه منم به بیشتر از همه به خودم فکر میکن ...

عجب

۶ کیلو واسه کسی که خودش خبر نداره ؟

کیلویی چند حساب کردی طرفو ؟ آخر میکشی خودتو 

ما دوستیم عزیزم

اگر دوست داشتی درخواست دوستی بده تو پی وی بگو ولی من اعصاب ندارم خیلی هم باهات رک و صادقم 

اولین مرحله اشتباهاتتو بپذیر دومین مرحله تصمیم به تغییر بگیر اینجوری کمکم یاد میگیری که جلوی ضربه زدن دوست و دشمن رو بگیری و کلا کسی نتونه اذیتت کنه و به خواسته هاتم میرسی اگه خدا بخواد 

2728
عجب  ۶ کیلو واسه کسی که خودش خبر نداره ؟ کیلویی چند حساب کردی طرفو ؟ آخر میکشی خودتو  م ...

از همچین دخترایی خوشم میاد رک و جدی😂😁🥰

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
عجب  ۶ کیلو واسه کسی که خودش خبر نداره ؟ کیلویی چند حساب کردی طرفو ؟ آخر میکشی خودتو  م ...

درواست دوستی منو لطفا قبول کن اونجا بهت بگم...!