2733
2734
عنوان

از حال رفتن کودک هنگام گریه😩

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 21 پست
وااای راست میگهههه چقد بیخیالین شماها بدو برو هرچه سریعتر فکرشو بکن🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزیزم اون لحظه آدم سکته میکنه چجوری میاد تاپیک بزنه آخه 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
موقعی که این اتفاق میفته سریع حواسشو به ی چیز الکی پرت کن مثلا من دخترم اینجوری میشد بلند داد میزدم ...

دست خودش نیست که الانم گوگل میخوندم غیرارادیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولین بار با سر از مبل افتادع بود بعد همه جیغ کشیدیم (حدود یه ماه پیش بود ) دومین بارم ناراحت بود بع ...

یکی رو میشناختم میخورد زمین همینطوری میشد فک کنم براش از یه سید دعا گرفتن و اثر کرد،

ولی خب بچه ست دیگه خیلی باید مراقب باشی نخوره زمین

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
2728
همینو میگم منم سریعتر فکرشو بکن

برای خودتون از این مشکلا افتاده؟ من زدم گوگل گفت اسمش ریسه هست و با افزایش سن خوب میشه بعد گفت ممکنه از کمبود آهن باشه ولی خیلی میترسم صدای جیغ میاد سکته میکنم از ترس میترسم صدای گریش میاد قلبم میریزه یه ماه پیش که شده بود چقدر ترسیدیم چقدر حالمون بد شد تازه یکی دو روز بود خوب شده بودم که،،،.😭 

برای خودتون از این مشکلا افتاده؟ من زدم گوگل گفت اسمش ریسه هست و با افزایش سن خوب میشه بعد گفت ممکنه ...

نه والا🤕ایشالله که خوب شه و بخاطر سن باشه

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است