2733
2734
عنوان

برا تولددختر جاریم😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 29 پست
فردادرست کنی بهتره ۷صب بیدارشو درست کن آخه پفیلاازقبل بمونه تو دهن جیرجیر صدا میده 😁🤦😌

😂😂😂اخه ۷چطوری پاشم دلت میاد؟؟

بریزم تو پلاستزک هوانره چی

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ما که شمالیم اگه الان درست کنیم بزاریم یه ساعت دیگه بخاطر رطوبت هوا نرم میشه نمی‌دونم کجا زندگی می‌کنی و اونجا چطوره ولی فردا هم وقتی نمیگیره که پفیلا زود حاضر میشه

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خجالت میکشم بگم ولی پفیلا طرز تهیه شو میگی 

داخل یه قابلمه که روی شعله کم هست یه ذره روغن بریز و بعدش ذرت ها رو بریز با یکم نمک

درش رو بزار 

تمام راهی که برای تو با دلم رفته بودم را ،حال مجبورم با عقلم برگردم 💔🙂💔   قهرمان گاو بازی اونی نیست که با گاوا سرشاخ میشه اونیه که خوب جلوشون جا خالی میده
خجالت میکشم بگم ولی پفیلا طرز تهیه شو میگی 

اوه اوه به کسی هم که گفتی که پفیلاهاش حرف نداره....

قابلمه روحی روغن مریزی میزاری داغ شه بعدنمک میریزی ذرت رو هم میریزی تفت میدی تا ویتی یکیش ترکید در قابلمه رو میزاری....هرزگاهی هم‌تکون میدی وقتی صداش تموم شد ینی حاضره

2728
ما که شمالیم اگه الان درست کنیم بزاریم یه ساعت دیگه بخاطر رطوبت هوا نرم میشه نمی‌دونم کجا زندگی می‌ک ...

من تبریزم گلم

راه پله هم خنکه

😂😂😂اخه ۷چطوری پاشم دلت میاد؟؟ بریزم تو پلاستزک هوانره چی

دیگه اگه میخوای همه چی خوب پیش بره و خوشمزه باشه باید پاشی😁😎 اما اگه خوابتو ترجیح میدی خو همین الان درست کن ... والا درشم ببندی هوانره بازم فرق داره مزش 

مبارک باشه عزیزم  خوش بگذره بنظرم فردا درست کن چون زود آماده میسه و اینطوری تازه تره  ن ...

ممنون گلم فدات

دیگه اگه میخوای همه چی خوب پیش بره و خوشمزه باشه باید پاشی😁😎 اما اگه خوابتو ترجیح میدی خو همین الا ...

الان که ۲شب درس کنم چی؟؟؟

شمارمو بدم زنگ بزنم بیدارم کن😎😎

2738
الان که ۲شب درس کنم چی؟؟؟ شمارمو بدم زنگ بزنم بیدارم کن😎😎

حالا که یه پفیلادرست کردن اونقد سختته مجبوری قبول کردی؟!!!

بیخیال بابا یه روز زودتربلندشو 

خخخ یکی میخواد زنگ بزنه خودموبیدارکنه🤣🤣

حالا که یه پفیلادرست کردن اونقد سختته مجبوری قبول کردی؟!!! بیخیال بابا یه روز زودتربلندشو  ...

پس بخواب تا بخوابیم

2706