2726
عنوان

بیشترین پر خوری که کردید تا حالا😋😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 74 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه روخوندم دیدم چقدرکم غذام، نهایت پرخوری من توچیزهایی که مثال زدیدودوست دارم آش دوتابشقاب، کباب هم یک سیخ ونیم تازه اگه بتونم کلا کم غذام تنقلاتم دوست دارم ولی تایه حدی مثلا یه چیپس

2728
من تو یک سال کم کردم کار خاصی نکردم ورزش هم نکردم همه ی وعده هارو خوردم فقط یک سوم چیزی ک قبلا م ...

چه عالی

کاااش منم میتونستم 10کیلو کم کنم و دیگه اضافه نکنم کااااش 

شده یه آرزوی دست نیفتنی برام

من همه روخوندم دیدم چقدرکم غذام، نهایت پرخوری من توچیزهایی که مثال زدیدودوست دارم آش دوتابشقاب، کباب ...

منم همينطوري ام مثلا هوس شيريني ميكنم يه دونه نون خامه اي ميخورم ميگم دومي رو هم بخورم بيخيال رژيم بعد حالم بد ميشه ميگم ايناكه ميشينند يهو نيم كيلو شيريني ميخورن چجوري از گلوشون پايين ميره يا تا الان نتونستم يك پيتزا يكنفره رو تموم بكنم هميشه دقيقا نصف يه پيتزا رو ميخورم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خیلی خوبه احسنت به ارادت عزیز👏👏👏👏👏 حالا من باید چندکیلو اضافه کنم و نمیشه😢 68کیلوأم قدمم 168 ...

منم نزدیک سیکل ماهانه که میشم لرزش دارم فکرنمی کردم به خاطراین مسئله باشه

ولی فک کنم خوبیا🙂فکر کنم متوسط باشه این🙂

وزن بیشتر من استخونامه😞حجم عضلاتش کمه همیشه بدنم ضعف میره میلرزه یا که همیشه گرسنمه ولی هیچیم نمیتونم بخورم

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
منم نزدیک سیکل ماهانه که میشم لرزش دارم فکرنمی کردم به خاطراین مسئله باشه

خودمم همینطورم.نمیدونی چقدر بدنم میلرزه و قدرت کارای خونه رو ندارم حتی.اصلا هرچی میخورم عضله نمیارم نمیدونم چیکارکنم😢

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
خودمم همینطورم.نمیدونی چقدر بدنم میلرزه و قدرت کارای خونه رو ندارم حتی.اصلا هرچی میخورم عضله نمیارم ...

سعی کن چیزهای گرم بخوری ،من بعدازسقط این اتفاق برام افتادوزنم کم شداسترس وافسردگی هم اومدسراغم ظرف می شورم ناخودگاه ازدستم می یوفته ،به نظرمن کارگربگیری بهتره فقط توان کارنداری 

3 بشقاب برنج پرررررر+ ی قابلمه پر فسنجون 

آخه فسنجون عشقمه، دست خودم نیست 😍😂😂

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706