2726
عنوان

خرنوب و تاثیر آن بر اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 10192 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هالان جون من هم ز زدم از همون آقا هادی خریدم 2 کیلو رو با هزینه مثلا پست گرفت 100 هزار تومن در حالی که 4300 تومن هزینه پست داده بود واقعا انصاف نیست که سر ما شیره میمالن
خدایا تو میدونی ==> تو میتونی...
خانم نگار با وایبر من تماس بگیرین تا عکس قبض پستی رو براتون ارسال کنم اون هزینه تمبر پستی هست که 4300 هست کارتن و بسته بندی و پیک میشه 21 تومان. حتی هزینه چسبی که به کارتن میزنن رو از ما میگیرن. 1 طرفه قضاوت نکنین لطفا

سلام دوستان برای خرید خرنوب میتونید باما تماس  بگیرید همونطوری که میدونید من معرفی کننده گیاه خرنوب در ایران و ترجمه کننده تمام مقالات و کتاب راهنمای جوشانده های گیاهی دکتر ساراچ اوغلو هستم

و طرز استفاده ای که داخل بسته هاتون هست مطمنا درست و به روز شده و از قول دکتر ساراچ اوغلو هست . لطفا به هرکسی و هر نحوه استفاده ای اعتماد نکنید

09120743885

09354870297

وبسایت:

کانال ت ل گ ر ا م

@tebbesabz

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا