2733
2734
عنوان

تاپیک من از دوستان مرد وقیح هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 51 پست
احمق های نی نی یار تعلیقم نکردن

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_شب    

نی نی یارا ایشون تعلیق میخوان

حالمون خوب میشه یه روز ، ولی ممکنه اون روز من نباشم ، اگه تو بودی جای من ، بلند بلند بخند از ته دل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجب ادم ...... @نی_نی_یار_شب    عزیزم میدونم الان شیفتتون نیست ولی لطفا رسیدگی کنید&nb ...

فکتم الان دیگه ترکید

امضامو بخون لطفا....من فقط یه چیز از خدا میخوام میشه حالا که چشمت به امضام خورد از ته دلت دعام کنی؟من دلتنگ امام رضام (:تنها راهش اینه اون رشته دلخواه قبول شم و  با خانوادم برم پابوس آقا لطفا دعا کنید دبیری قبول شم و برم پابوس آقا میشه؟🤍✨🌙یه روزی امام رضا واسطه میشه و برام معجزه میکنه من ایمان دارم بهش بماند به یادگاری۱۴۰۱/۱/۲۲خیلی دلتنگت بودمخیلی امام رضاتا اینکه ساعت ۳ شب رفتم و از کمدم مهری رو درآوردم که نوشته بود یاامام رضایادمه عموم رفته بود حرم و من خبر نداشتموقتی پدرم رفت زیارتش فقط بهش سوغاتی یه جعبه شیرینی داده بودمن شبا قبلش از امام رضا خواستم چیزی رو از مشهد برام بفرستهدلم شکست وقتی دیدم یه جعبه شیرینیهنزدیک پلاستیک رفتم گفتم شاید اون ته یه یادگار از آقا جانم باشهدیدم یه مهر هست اره یه مهر همون مهری که دیشب از شدت دلتنگی گذاشتم زیر بالشتم و شب خواب دیدم ضامنم شدآقا جانم دیشب خواب دیدم ضامنم شدیانقدر جیغ میزدم و گریه میکردم و پابه رهنه به همه میگفتم آقاجانم ضامنم شدمیشه میشه برا ۳ماه بعد بیام و بگم واقعا ضامنم شدی میشه آقاجانم؟امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱بماند به یادگار تا روزی ک بیام بگم ضامنم شدیمیام دیدنت با کلی شیرینیتموم حیاط حرمو با گریه قدم میزنم و شیرینی پخش میکنمبهشون میگم بهشون میگم آقاجانم ضامن دل شکستم شد🥺
2728
@نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_5   @نی_نی_یار_شب     نی نی یارا ایشون ...

بابا ساعت چهار و نیم تا 5 نی نی یار تو سایت نیست که لغو کنه خب صبر و تحملم خوب چیزیه من 5 امدم اول ایشون رو بستم خب خروج رو میزد میرفت بعد من امدم لغوش میکردم حتما باید شخصیتشو نشون بده؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
بابا ساعت چهار و نیم تا 5 نی نی یار تو سایت نیست که لغو کنه خب صبر و تحملم خوب چیزیه من 5 امدم اول ا ...

خانم اجازه بخدا ما بی تقصیریم   اصلا خودم گیرش میارم جای شما دعواش میکنم  

حالمون خوب میشه یه روز ، ولی ممکنه اون روز من نباشم ، اگه تو بودی جای من ، بلند بلند بخند از ته دل