2703
2553
عنوان

میخوا برم گارد گوشی بگیرم خجالت میکشم...😅

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار رفتم ضد آفتاب بخرم آقاهه ضد آفتاب بیکن رو معرفی کرد میخواست تلفظش کنه گف بیکینی وای ترکیدم 🤣 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یکی از دوستای منم میخواست دندونش رو ایمپلنت کنه زنگ زده بود به منشی دکتر گفته بود فلانیم که وقت اپیلاسیون داشتم....فکرکن منشی هم مرد بوده🤣🤣🤣

پشمای منشی ریخته بود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

خب بگو سیلیگونی

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2456
یه بار رفتم ضد آفتاب بخرم آقاهه ضد آفتاب بیکن رو معرفی کرد میخواست تلفظش کنه گف بیکینی وای ترکیدم 🤣 ...

منم قرص ضدبارداری برای کیست میخاستم اسمش روکین اول روم نمیشد بگم🤣🤣🤣

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
ینی واقعا سیلیکُنی درسته؟؟؟ نرم بگم بخندن بهم

واقعا سیلیکُن تلفظ میشه...سیلیکون نوشته میشه

نمیخندن ...اگه خودت نخندی😐🤣

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2714

اتفاقا منم یه بار سوتی دارم یعنی زبونم نچرخید نمیئونم چی شد

ولی خب انلاین سفارش دادم حوصله نداشتم برم بازار یه چندتا خرت و پرتم میخواستم

ببین این ادرس مستقیم صفحه دیجیکااست اگ گاردهارو همشو نیاورد سرچ کن قسمت سرچ کالا

اصل و غیر اصلو هم میزنه

https://affstat.adro.co/click/045aa9cd-88ca-4dbb-98a9-3a0748c5f5ad