2737
2739
عنوان

الان من چیکار کنم شما جای من بودید میدادید اونم تو این گرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1962 بازدید | 113 پست
به شوهرم بگم ببینم باز  خودمم راضی نیستم بدم حرف اون بشه  میتونم دوسال بعد بخرم ولی وقتی ...

من باشم نمیدم،نه بخدا پول یا هر چی بخاطر اینکه حس میکنم دارن اختیار زندگیم رو میگیرن و باید جلوش رو بگیرم.

بله میتونی بخری عزیزم ولی جنسا روز به روز گرونتر میشن.اگه اون بنده‌خدا نیازمند بود میدادی خوب بود ولی وقتی نیست لزومی نداره فردا خرج برا خودت بتراشی،اونموقع بجا کاپشن چیزه دیگه برا بچه میخری.

خدای من...مردم شکر نعمت های تو را میکنن؛اما من،شکر بودنت را؛تو نعمت منی...😍😍😍عزیزان برا سلامتی امام زمان(عج) و خودتون و خودم و همه یه صلوات مهمونمون کن😘
همسرمنم عشق دوقلوعه چون میگه میتونم خرجشو بدم ولی خب واقعا سخته  من خودم یکم اعصابم ضعیفه ولی ...

خطاب طبیعیه فکر می کنم پولدارترین خانواده ها هم وسایل قابل استفاده رو برای بچه های بعدی استفاده می کنند 

در هر حال کار خواهر شما خوب نبوده و شما واقعا هم دلت نیست این کار را بکنی پس انجامش نده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باشم نمیدم،نه بخدا پول یا هر چی بخاطر اینکه حس میکنم دارن اختیار زندگیم رو میگیرن و باید جلوش رو ...

منم دقیقا حرفم اینه کاپشن با لباس بچه فرق داره 

چون اینجوریه نمیدم که هم حرف اون نشه خودمم خیلی دوسش دارم میخاستم یادگاری نگه دارم براشون بعدا ببینن 

خاهرم گفت بده بپوشه بعد خاستی یادگاری نگه دار گفتم یادگاری چیه برا بچه دومم نگه داشتم اون نوعه گفت نگاه کنا چی بگم 

بجون خودم خودش باشه میگه نه والا هرروز پول ندارم کاپشن بخرم بخدا من میدونم چقدر خسیسه شوهرش هم خسیسه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خطاب طبیعیه فکر می کنم پولدارترین خانواده ها هم وسایل قابل استفاده رو برای بچه های بعدی استفاده می ک ...

شایدلباس نو بخرن ولی این چیزارو قطعا باز استفاده میکنن دیدم اطرافم هست کسی که واقعا وضعش خوبه 

هیچکس برا بچه اول یه سیسمونی میخره برا دومی هم باز سیسمونی جدید نمیخره بعضی چیزا ازقبلیس

ممنون از وقتی که گذاشتی ❤ 

2731
منظور متنتون رو میشه بگین؟ راستش خیلی شنیدم ولی دقیق منظور متن رو نمیدونم...

این یک ضرب المثله 

یعنی وقتی خودت نیازمند چیزی هستی ، نباید اونو به یه نیازمند دیگه بدی و باید خودت ازش استفاده کنی 

I Love You Three Thousand 
منم دقیقا حرفم اینه کاپشن با لباس بچه فرق داره  چون اینجوریه نمیدم که هم حرف اون نشه خودمم خیل ...

دقیقا درسته.تو هم حرف خودش رو بزن بگو پول ندارم هر روز برم کاپشن بخرم.همین رو نگه میدارم.اصن هم خجالت نداره این حرف،چون وضع ۹۰درصد الان مردم همینه از کارگر و کارمند بگیر تااااا بازاریا.

الان من بچه اولمه خانوادم دارن سیسمونی میخرن یک دست لباس نوزادی الان ۲۷۰تومنه اونم پنج تا تیکه.حوله پونصد تومن تازه خرید قبل.اینقد گرونه که خدا میدونه.

خدای من...مردم شکر نعمت های تو را میکنن؛اما من،شکر بودنت را؛تو نعمت منی...😍😍😍عزیزان برا سلامتی امام زمان(عج) و خودتون و خودم و همه یه صلوات مهمونمون کن😘
چکار کردی استارتر دادی یا نه؟😁

به شوهرم صبح گفتم گفت چندروز پیش با دوستم داشتم حرف میزدم گفت یه کاپشن سرهمی مثل دختر من و رفته خریده ۶۸۰ تومن 

به شوهرم گفته اصلا نده برا بچتو چرا باز دوسال بعد خاستی بچه بیاری ۷۰۰ ۸۰۰ تومن ازجیبت بدی بخری!؟شوهرمم گفته نوعه نو مثل روز اولش 

به شوهرم گفته لازم نداری بزار دیوار ۳۰۰ بفروش اما اگه بچه دوم میخای بیاری اصلا به کسی نده نگه دار 

شوهرمم گفت ازیه طرف دلم برا اون زنه سوخت از یه طرفم دوباره باید چندبرابر بدم بخرم 

شوهرمم میگه اگه بدم بچه کسی دیگه اصلا دیگه نمیتونم قبول کنم باز بگیرم برا بچه دومم بپوشونم کهنه غریبرو

2738
دقیقا درسته.تو هم حرف خودش رو بزن بگو پول ندارم هر روز برم کاپشن بخرم.همین رو نگه میدارم.اصن هم خجال ...

نه دیگه به شوهرم گفتم گفت درسته دلم میسوزه اما نده چون دوستش بهش گفته چندروز یه سرهمی پشمالو مثل دختر منو برا بچش خریده ۶۸۰ اینم به دوستش گفته یه نفر گفته بده بچه من اونم گفته نده وقتی خودت قراره بچه دوم بیاری چرا بدی به کسی بعد دوسال بعد بری یعالم هزینه کنی باز بخری 

شوهرمم میگه بدم به اون زنه دیگه نمیتونم پس بگیرم چون کهنه بچه غریبرو به بچه دومم نمیپوشونم 

اینم چون برا بچه خودمه اصلا زیاد استفاده نشده مثل روز اولشه برا بچه دوم هم میخام استفاده کنم

اصلا فکر نکنم اگه کسی حتی اگه وضعش عالی هم باشه وقتی بچه اولش لباس نو داره بندازه دور برا بچه دوم باز دوباره بخره اونم یچیزی مثل کاپشن وگرنه لباس قضیش فرق داره