2726
عنوان

بچه ها کمکم کنید برا پرستاری چی بیشتر بخونم امسال قبول شم

| مشاهده متن کامل بحث + 32891 بازدید | 43 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اینو موافقم که هرچی با رییس و همراه مریض سرو کار نداشته باشی راحتری ولی کار بیمارستان که شیفتی باشه در هر صورت بده اخه شوهرمم کارش شیفتیه اصلا با هم نیستیم من میرم شیفت اون میاد خونه اون میره شیفت من میام خونه شده تا 3 روز هم اصلا همدیگرو نبینیم
فروشگاه اینترنتی چهارم { بستنی ساز ، لاک پشت موزیکال ، برچسب های دیواری ، کارواش خانگی ، عینک دید در شب ، گچ رنگ مو ، تاتوی شیمر ، و ...... } http://4rom.ir
2728
عزیزم رشته سختی هست شبکاری وشیفت فشرده داری ولی اجرمعنوی هم داری اگرخوب کارکنی تاآخرعمر مریضات دعامی کنند ومیشه پشتوانه زندگیت بازارکارشم که الان بیسته روهوامی زنند بایدازاول تکلیف خودت رومعلوم کنی چون شبکاری وکاردرایام تعطیل وعیدها اجباریه بخصوص درسالهای اولیه کارت به مروربهترمیشه
دخترم عاشقتم
همه شغل ها سخته.کمتر کسیو میبینید ک از شغلش راضی باشه خانم سمیه شما به این فک کن ک چندین نفر ارزوشونه جای شما باشن با همه سختی هاش.بنظر من بیشتر شما بخودت سخت میگیری سخت نیست.
عزیزم هدفی که میخوای انتخاب کنی درست انتخاب کن اگه الان پرستاری بخونی درسه کارش اماده اس اگه واقعا علاقه داری بعدا رو فکر کن که پشیمون نشی اگه هدفت چند سانت دور از نقطش بخوره میبازی بهتره مشاوره بگیری از مشاوران خوب در سطح شهر من الان دارم برای پزشکی میخونم و خیلی تحقیق کردم درمورد درسشون اینکه زیست و شیمی باید بالای ٨٠% بزنم و فیزیک و ریاضی بالای ۴٠ درصد البته زیست از همه مهمتره و همیشه هر جا میری باید همرات باشه و مطالبش کلمه به کلمه ملکه ذهنت باشه چون تو دانشگاه هم لازمه و اینکه زبان انگلیسی خیلی مهمه باید از سال اول دبیرستان شروع کنی به خوندن انگلیسی کتاب فاگوزیست خیلی خوبه برای زیست شناسی و شیمی هم خیلی سبز خوبه ولی بازم میگم حتما بری پیش یه مشاور خوب که مفصل برات توضیح بده که بتونی درست تصمیم بگیری
من موفق خواهم شد .. نه فورا ولی حتما