2733
2734
عنوان

از ازدواجتون راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8332 بازدید | 300 پست
با کسی ک قبلن مواد مصرف کرده ولی همه ویژگی های خوب یه ادم رو داره ازواج میکردین؟

نه عزیزم،سری که درد نمی‌کنه دستمال ببندم چرا

الان خیلی‌ها سالم هستن پاشون می‌لغزه میفتن توی دام اعتیاد،کسی که قبلا مصرف کرده بیشتر احتمال مصرف و برگشتن داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۶ ساله ازدواج کردیم ۲۵ سالمه

احتمال زیاد ازش جدا بشم

چون بدترین روزای زندگیمو رقم زده

داشت درس میخوند بهش اعتماد کردم الان ۵ ساله درسش تموم شده کار نداره، تنبله...

ایکاش هیچ وقت باهاش آشنا نمیشدم

2728
نه عزیزم،سری که درد نمی‌کنه دستمال ببندم چرا الان خیلی‌ها سالم هستن پاشون می‌لغزه میفتن توی دام اعت ...

درسته مشکلش چیز کمی نیست ولی واقعا مرد خوبی بود ۴ سال از گل نازک  تر بهم نگفت

برام دعا کنید خوشبخت بشم.الهی در حق خودتون استجابت بشه
من اطرافم عروس ۱۳ ساله ندیدم چون در این حد فرهنگ پایینی ندارن. بچه ۱۳ ساله رو چه به ازدواج. هر جای د ...

خب منم  همینو میگم میگم چون شما ندیدی دلیل نمیشه وجود نداشته باشه منم کسایی رو دیدم که هم خداروشکرازدواج کردن هم موقعیت تحصیلی وشغلی خوبی دارن 

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
2738
خب منم  همینو میگم میگم چون شما ندیدی دلیل نمیشه وجود نداشته باشه منم کسایی رو دیدم که هم خدارو ...

باشه شما راس میگی :))))))). منم عروس 100 ساله دیدم تازه بعده ازدواج ادامه تحصیلم داده تو دانشگاه هاروارد درس میخونه. حرفه دیگه کنتور که نمیندازه ماهم بگیم

باشه شما راس میگی :))))))). منم عروس 100 ساله دیدم تازه بعده ازدواج ادامه تحصیلم داده تو دانشگاه هار ...

وا قعا شما مثل اینکه ببخشید ولی از پشت کوه اومدید چیزی که من میگم چیز خیلی عجیب و غیر معقولی نیست

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
وا قعا شما مثل اینکه ببخشید ولی از پشت کوه اومدید چیزی که من میگم چیز خیلی عجیب و غیر معقولی نیست

اونی از پست کوه اومده که میگه دختره ۱۳ سالگیش شوهر کنه عادیه. تو شهر ازین خبرا نیس خوشکلم. نکنه شما رو ۵ سالگی شوهرت دادن که اینقدر بهت برخورده؟ مخاطب من شما نبودی که دم به دیقه پاسخ میزنی برام، شما برو تبلیغ کودک همسریتو بکن من وقت سر و کله زدم با ادم بی لولی مثل تورو ندارم. 

اونی از پست کوه اومده که میگه دختره ۱۳ سالگیش شوهر کنه عادیه. تو شهر ازین خبرا نیس خوشکلم.  ...

واقعا که بی ادبی این نشانه این هست که اصلا تو جامعه نیستی یه جوری میگی انگاری همه افراد شهرتونو میشناسی پس داری زیادی دروغ میبافی یه نگاه به اطرافت کنی اگه چشماتو باز کنی شاید ببینی ولی معلومه نمیخوای این چشمارو واکنی پس توی نابینایی خودت بمون

اونی از پست کوه اومده که میگه دختره ۱۳ سالگیش شوهر کنه عادیه. تو شهر ازین خبرا نیس خوشکلم.  ...

حتی نمبینی من گفتم ازدواج محدودیتی ایجاد نمیکنه اگه شوهر ادم خوب باشه اگه ادم خودش بخواد توهر سنی میتونه ازدواج کنه و موفق بشه ولی چشمات نمیخواد ببینه و گوش شنوا نداری

ببخشید اون بیو ک گذاشتین ینی چی جدا شدین ار همسرتون؟

نه عزیزم برای یکی از عزیزانمه که فوت کرده

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2706