2737
2734
عنوان

زن بی حیا

| مشاهده متن کامل بحث + 2263 بازدید | 64 پست
واقعا که اکثرا گفتن مگه بچه ای که به مامانت گفتی 

اتفاقا خوب کردی . حالا کاری ندارم حرکت مادرت رو ولی کار درستی کردی بهش گفتی . خوبه که مثل شیر پشتته

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
عزمزمه ایشون وجه شون خراب نشده اتفاقاهمه متوجه شدن دخترخوب وخانواده داری هستن وادم بی بندوباریابی صا ...

خدایی اینا که اینجوری میگن فردا بچه شون بیاد به خودشون بگه یکی بهم پینشهاد صیغه داده میگن مامان جان اشکال نداره چیزی نگو که آبرومون میره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا خوب کردی . حالا کاری ندارم حرکت مادرت رو ولی کار درستی کردی بهش گفتی . خوبه که مثل شیر پشتته

خخخخ مامانم الان بهش گفتم میگه آره درشان ما نبود که برم کلاس. باید یه راست میرفتم حراست. 

به نظرم که کار شیری انجام داد  😎

خخخخ مامانم الان بهش گفتم میگه آره درشان ما نبود که برم کلاس. باید یه راست میرفتم حراست.  به ن ...

کفری شده یهو از دست خانومه .😅😅😅😅

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2728