2737
2734
عنوان

بعد دو سال ديدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 27 پست
خوب چرا به هم‌نرسیذید؟ شما پا پس کشیدی یا ایشون؟

من به خاطر اينكه مادرم اولش نگفت اين پسر اخلاقش خوب نيس و اجازه داد دو سال باهاش حرف بزنم ولي وقتي اومد خواستگاري گفت اين پسر اخلاقش خوب نيست و جواب رد داد بهش.. الانم تو مراسم حسابي باهاش خوب بودن و همه كارها رو باهم انجام ميدادن و من داشتم ميمردم از بدبختي و نميدونستم چيكار كنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐😐 تعریف قوی بودنو به فنا دادی که! قوی کسیه که اراده و‌قدرت تصمیم‌کیری برای زندگیش داشته باش ...

عزيزم وقتي خانوادم به شدت مخالفت ميكنن چاره اي نميمونه … خواهشا يه مقدار من رو درك كن 

2731
😐😐😐😐😐 تعریف قوی بودنو به فنا دادی که! قوی کسیه که اراده و‌قدرت تصمیم‌کیری برای زندگیش داشته باش ...

عزیزم من این جواب رو وقتی دادم که دلیل استارتر برای جداییشون رو نمیدونستم،درضمن من توشرایط وموقعیت ایشون نبودم و جزئیات زندگیشو وخانوادشو نمی‌دونم، نمیتونم قضاوتش کنم،گاهی شرایط طوریه که مجبوری تسلیم بشی

عزيزم وقتي خانوادم به شدت مخالفت ميكنن چاره اي نميمونه … خواهشا يه مقدار من رو درك كن 

ان شالله یکی بهتر قسمتت میشه. فقط بنداز به فراموشی سخته ولی غیر ممکن نیست

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

با عرض معذرت اصلا ادمهای ضعیف و بچه ننه رو درک نمیکنم، نه پسرش رو و نه دخترش رو! در هر صورت خدا طرف مقابلت رو نجات داد. شما اینقدر بی اراده ای که با  حرف مامانت کلا قیدش رو‌ زدی، از نظر من یه همچین ادمی ( چه پسر و‌چه دختر) اصلا ارزش دوست داشته شدن نداره و‌همون بهتر که سنتی و طبق نظر خانوادش ازدواج کنه با کسی که پدر و‌مادر اون اقا ، دختر و بپسندند و پدر و مادر خانوم هم اقا رو

2738
عزیزم من این جواب رو وقتی دادم که دلیل استارتر برای جداییشون رو نمیدونستم،درضمن من توشرایط وموقعیت ا ...

با احترام این توجیهات ادمهای ضعیفه! اینجا افغانستان نیست که سر کسی رو ببرند به خاطر خواستن کس دیگه! ادمی که نمیتونه پای دوست داشتنش بمونه صرفا یه ادم ضعیف و‌بی اراده است. 

خانواده کم کم راضی میشه یکی دوستای من بعد چهار سال خانوادش که به شدت مخالف بودن راضی شدن الانم خیلی ...

چه قشنگ .. ولي من هيچجوره نميتونستم … چون دلايل زياد ي براي مخالفت داشتن و به هيچ وجه راضي نميشدن..ترسيدم از ابروريزي … 

با احترام این توجیهات ادمهای ضعیفه! اینجا افغانستان نیست که سر کسی رو ببرند به خاطر خواستن کس دیگه! ...

ترجیح میدم هیچ کسی رو انقدر بیرحمانه ویکطرفه قضاوت نکنم،همه شرایط یکسانی ندارن وتا وقتی در موقعیت کسی نباشیم نمی‌تونیم به راحتی محکومش کنیم