2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوس پسر ندارم یه مردی غیر از شوهرمو دوست داشتم که الان دیگه تموم شده 

خدا بهت آرامش بده

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
2728
نه فقط زنگ زدن به خودش گفتن بیا نگفتن با خانومت 😐

هیچ جا نمیگن با خانومت😐وقتی میگن به طرف بیا یعنی خانوادگی بیا دیگه😐

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
هیچ جا نمیگن با خانومت😐وقتی میگن به طرف بیا یعنی خانوادگی بیا دیگه😐

نه عزیزم ،من۲۷سالمه سنم کم نیست ده ساله ازدواج کردم،دعوت خانوادگی یه جور دیگست باید بگن شام بیاین خونه ما ،نه اینکه شام بیا خونه ما،تازه ما میگیم با خانواده بیاین حتما،برادر شوهرم یه بار زنگ زد به شوهرم گفت برا تولد پسرش بره من و دخترم رو نگفت،شوهرم هم نرفت ،زنش باهام مشکل داره

دنیام دخترم
2738