2726
من اگه تعلیق نشم خودم تاپیک میزنم میگم تعلیقم کنن پس برام مهم نیست تعلیق بشم یا نه 

عزیزم در مورد دوست پسر و رل نباید تاپیک بزنین و هر کس بهتون توهین میکنه کل کل نکنین و تاپیک نزنین فقط تاپیکتون رو قفل کنید و پستشو گزارش بزنین

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام در تبادل نظر از ادبیات مناسب استفاده کنین و توهین نکنین دفعه بعد دسترسیتون بسته میشه توهین کنین ...

وقتی تاپیک میزنن عمومی میشع و شاید مخالف اون موضوع هم بیاد داخل تاپیک نیابد بگن ک برید بیرون

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی تاپیک میزنن عمومی میشع و شاید مخالف اون موضوع هم بیاد داخل تاپیک نیابد بگن ک برید بیرون

حالا دوست پسر ممنوعه ولی تاپیکهای مجاز اگر واردش میشین و مخالفین نباید بگین مثلا حجاب و یا درمورد دین و مذهب فقط تنها تو تاپیکهای غیرمجاز میتونین مخالفت کنین و بازم دلیل نمیشه بهشون توهین کنین شما هم میتونین تاپیک و پست رو گزارش بزنین ما رسیدگی میکنیم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2728
گزارش زدین پستشو؟

پست نیس

تو شخصیه

عکسم فرستادم برا نی نی یار شب

شما رو نمیتونم تگ کنم نمیدونم چرا

کاربر@nazami

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
گزارش زدین پستشو؟

میگف کمک میخوام

بعد هی کم کم زر زدنش شروع شد

شماره هم داد

من خیلی خودمو کنترل میکردم فحشش ندم

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
😪😐😨😨😨😨

اوفیششششش ترکید😂😂🤩💃🏻