2726
عنوان

مرکز تخصصی لیزر پوست و مو غرب تهران (مرزداران) دکتر مرتضی رضیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 58124 بازدید | 268 پست

من تازگیا با یه کلینیک آشنا شدم خیلی حرفه ای هستند  کلینیک  پارساگاد  هست براتون ادرسشو میزارم 

کار لیزرشو انجام دادم خدایی حرف نداره

اشرفی اصفهانی ، نرسیده به نیایش ، جنب درمانگاه پیامبر ، کوچه آزاده ، پلاک 4 ، طبقه 4

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام آقای دکتر .من ۲۹ سال دارم و میخوام برای گودی و تیرگی زیر چشمم  از کربوکسی تراپی استفاده کنم ایا از نظر شما کربوکسی تراپی فایده ای داره یا پول دور ریختنه.ایا عوارضی داره.خیلی ممنون 

سلام آقای دکتر .من ۲۹ سال دارم و میخوام برای گودی و تیرگی زیر چشمم  از کربوکسی تراپی استفاده کن ...

عزیزم من برای کربوکسی تراپی زیر چشمم که سیاهی و گودی آن برطرف بشه چندتا دکتر پوست رفتم از بین اونها تونستم دکتر فخیم رو پیدا کنم واقعا دکتر خوبیه و کربوکسی تراپی انجام دادم و راضیم خداروشکر و سیاهی و گودی زیر چشمم برطرف شد

عزیزم من برای کربوکسی تراپی زیر چشمم که سیاهی و گودی آن برطرف بشه چندتا دکتر پوست رفتم از بین اونها ...

منم تعریف دکتر فخیم رو زیاد شنیدم دوستم برای تزریق ژل زیر چشم رفته بود پیشش و راضی بودش

سلام. آیا داروهای اعصاب مثل سیتالوپرام، و هالوپریدول، با لیزر کندلا تداخل داره؟ اگر داره از چه دستگاه جایگزین میتونم استفاده کنم

برای سلامتی بیماران روح و روان صلوات بفرست اگر دوست داری عزیز دل💓
پریسان خان با سلام از سروم یا کرم گلوبال بیودرم هر شب خیلی کم روی مناطقی که جوش های زیر پوست داری ...

با سلام ، ببخشيد كرم اليدل با ليزر pdl تداخلي داره ؟ ايا خطرناكه ؟ من يه بخشي از صورتم اگزما داره و اليدل ميزنم و يه بخش ديگه رزاسه داره كه دكترم گفته بايد ليزر pdl كنم . نميدونم ميشه با هم انجام بشه يا نه ؟

با سلام ، ببخشيد كسي ميدونه كرم اليدل با ليزر pdl تداخلي داره ؟ ايا خطرناكه ؟ من يه بخشي از صورتم اگزما داره و اليدل ميزنم و يه بخش ديگه رزاسه داره كه دكترم گفته بايد ليزر pdl كنم . نميدونم ميشه با هم انجام بشه يا نه ؟