عنوان

بنظرتون حق با منه یا جاریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 80 پست
وا مگه چکار کردم🙄 ی غذا درست کردن و ی قربون صدقه این حرفا رو نداره

😅از فردا بگم اسی هم  همین‌کارارو واس شوهرت کنه مساوی بشین🤧

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم نیست برام اوپن مایندم شما هم یکم بروز شو برادرشوهرمم مثل داداشم🤗🤣

😂

من از خودم راضیم خداراشکر جاریامم مثل خودمن🤩🤩

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
وقتی جاریم نیست دلم برای برادرشوهرم میسوزه غذا مورد علاقشو میبرم دایرکت اینستا بهش میگم قربون پسر نا ...

غلط کرده دلش بسوزه وقتی من خودم غذا پختم از قبل براش

یکم قربون صدقه هاشو ب شوهرش بره پشت سرش بهش میگه میمون یکدوم این کارارو برا نمیکنه همش برای عدس پلو و نیمرو و املت میپزه اونوقت برا شوهره من غذاهای مورد علاقشو

2728
غلط کرده دلش بسوزه وقتی من خودم غذا پختم از قبل براش یکم قربون صدقه هاشو ب شوهرش بره پشت سرش بهش می ...

🤣 میدونم کارش اشتباهه در جواب اون خانم گفتم که گقت باید از زبون جاریت بشنوه منم از زبون جاریت گفتم... چه جاری حیرونی داری من حتی شماره برادرشوهرمم ندارم تو ی ساختمونیم ولی شاید نزدیک دو ماهه ندیدمش🙄

🤣 میدونم کارش اشتباهه در جواب اون خانم گفتم که گقت باید از زبون جاریت بشنوه منم از زبون جاریت گفتم. ...

اره منم بخدا اصن شماره برادرشوهرامو ندارم فقط اینستاشونو دارم .یوقت سوالی هم داشته باشم رو در رو تو جمع میپرسم