2733
2734
عنوان

گوشي همسرتون چك ميكنيد؟كلا بهش اعتماد داريد ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 85 پست
ولي اين در حد همون چيزي ديدن تو گوشي ادمو ناراحت ميكنه كه  چطور اذيت نميشي اين حرفو ميزنه چ ...

بهم میگه نمیخوام برات نقش بازی کنم و اکثر مردا برای زنشون نقش بازی میکنن

البته اینم میگه ازدواج دوم فقط دردسر و بدبختیه

یه بار بهش گفتن برو بگیر دیگه در جواب بهم گفت مگه دیوانه ام برم زن بگیرم بدبخت بشم گول تورو نمیخورم

در کل مرد خوبیه خدا حفظش کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشه؟ مگه شما چته که دنبال زن دیگه باشه🤔 چیزی بهش نمیگی؟

جوونیم. از اول ازدواج این حرفا پیش اومد

ولی من بهش اعتماد دارم 

من چیزیم نیست خدارو شکر مشکلی نداریم

شوهرم کلا اعتقادش اینه حالا این به این معنی نیست که دنبالش باشه

خیلی راحت میگه کار خوبیه و هرچی بهش میگم لااقل پیش من اینطور نگو به من میگه تو هم باید به این کار اعتقاد داشته باشی

خنده داره نه؟ خیلییییی رک حرف میزنه

میگه اصلا دوست ندارم حرف دلمو ازت مخفی کنم

ما عمری باهام بودیم چه پنج سال رفاقت چ دوسال زندگی بهش شکی نکردم و گوشیش برمیدارم برا بازی یا کاری ولی چک نمیکنموچون زیادم تو گوشی نمیرهتو گروه رفیقاشوونمیدونم فامیله یاهم فیلم میبینه تو اینیستا

تو ضربان قلب منی«♥️🌼🥰»                                                ‌                ♥️𝐘𝐎𝐔𝐑𝐄 𝐌𝐘 𝐇𝐄𝐀𝐑𝐓𝐁𝐄𝐀𝐓
2731
جوونیم. از اول ازدواج این حرفا پیش اومد ولی من بهش اعتماد دارم  من چیزیم نیست خدارو شکر مشکلی ...

😐 شگفتا من اگه شوهرم جدی این حرفو بزنه پارش میکنم یبار به شوخی به بچمم میگفت بریم ی مامان جدید برات پیدا کنم گفتم تو راه داری میری ی شوهر جدیدم برا من پیدا کن 😊شوهرم داشت میخندید اینو گفتم نیشش بسته. شد دیگه هم تکرار نکرد 

😊 حقش بود

اره کلا نمیذارم اذیتم کنه با حرفاش ی حرفی بزنه ده تا حرف میشنوه🤣به خاطر همین زیاد کل کل نمیکنه باهام مادرم همیشه میگه خیلی شوهرتو میچزونی😐یبار داشتیم فیلم نگاه میکردیم گفت فلان زن بازیگر خوشکله گفتم اره خیلی فیسش خوبه پشماش ریخت😆تازگیا دارم فیلم دلدادگان نگاه میکنم همون اول گفتم به نظرت امیر قیافش چطوره گفت بد نیست گفتم عالیه بابا جذاب خوش قد بالا به به 😂الانم وقتی فیلم پخش میشه میشینم زل میزنم تو تلویزیون روز بعدشم تکرارش نگاه میکنم هی میگه چی ایقد نگاش میکنی حرص میخوره جگرم حال میاد😊

2738
اگه مرتب خودت آبش را تخلیه کنی دیگه جونی نداره که به دیگری مراجعه کنه

😐 

مشکلش اصلا سک س نیست خلا عاطفی از دوران کودکی داره

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

مردشووووورشو ببرن الهییییییییییی اااصلا چک نمیکنم برن گمشههههه 

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓