2737
2734
عنوان

میخام تو شرایط عقد بنویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 70 پست
نه این فرق میکنه چون خودش داره میگه بخاطر عصبی بودن میخواد همچین شرطی بزاره.  این اتفاق ب ...

عصبی‌بودن ربطی به جنون نداره. اگر اینجور باشه توی دادگاه به‌راحتی به‌خاطر عصبی‌بودن مرد حکم طلاق می‌دن. نه قاضی و نه مشاور عصبی‌بودن رو به‌عنوان جنون قبول نمی‌کنن.

ایشون احتمالا قاضی رو خریدن. چون طبق قانون ایران اثبات جنون به‌شدت سخته

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
من خودم تموم اینارو میدونم خودم با وکالت طلاق جدا شدم دارم میگم قانون حق ب مرد داده چرا باید از باقی ...

وقتی قانون حقوق انسانیمونو ازمون گرفته، باید پس بگیریمشون دیگه.

کمتر مردی هم راضی میشه هم تمام حقوق رو بده و هم مهریه.

نفقه هم که ربطه به حقوق ضمن عقد نداره. در هر صورت مرد موظف به پرداخته

بهترین حالتم اینه زن خودش استقلال مالی داشته باشه.درستش اینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا بمن ثابت کنی ؟ مثلا من چیکاره زندگی تو هستم 😂 داری اشتباه میزنی ها ، من نه دشمنت هستم ، ...

نه عزیزم من باتو مشکلی ندارم فقط دارم میگم این مردا

خدا ندارن نمیفهمم تو یا بعضیاتون چطور اعتماد میکنید

2731
نه عزیزم من باتو مشکلی ندارم فقط دارم میگم این مردا خدا ندارن نمیفهمم تو یا بعضیاتون چطور اعتماد می ...

انتخاب درست بهتر از هزار راه دیگه است

بعد ما سکه زیاد میندازیم شما فقط ۳ سکه شما حتما حق طلاق بگیر

اگه قرار بر تساوی حقوق زن و مرد باشه باید اینطوری باشه منظورم به شخص استارتر نیست کلا گفتم

من صد در صد با تساوی زن و مرد موافقم.خودم هم قطعا تمام حقوق ضمن عقد رو میگیرم و مهریه هم نمیگیرم چون شاغلم و نیازی ندارم.

ولی موافق نیستم که اگر قرار بر تساویه، باید مهریه خذف بشه.

شما حقوق ضمن عقد رو که میگیری،همچنان بحث ارث مطرحه که مساوی نیست.همچنان بحث شرایط استخدام و ارتقا و حقوق و دستمزد مطرحه که برابر نیست.همچنان بحث تعادل بین کار منزل و کار بیرون و مراقبت از بچه ها مطرحه که مسولیتش رو دوش خانماست عموما و عدالت توش نیست.

همچنان بحث تمکین،ولایت بر فرزندان و ... مطرحه که کاریشون نمیشه کرد

بنابراین با حقوق ضمن عقد،شما صرفا یه قدم برداشتی در جهت برابری.برابر نشدی.

ا

من صد در صد با تساوی زن و مرد موافقم.خودم هم قطعا تمام حقوق ضمن عقد رو میگیرم و مهریه هم نمیگیرم چون ...

بله همونا 

کلا تساوی باید تو همه چی باشه

حالا تو بحث کار شغلایی هستن که بازدهی اقا و خانوم یکسان نیستن ولی تو کارایی که بازدهی یکسانه باید حقوق برابر باشه 

کلا قوانین چرتی نوشته شده باید ری استارت بشه از نو نوشته بشه

بله همونا  کلا تساوی باید تو همه چی باشه حالا تو بحث کار شغلایی هستن که بازدهی اقا و خانوم یک ...

درسته.

راه زیاد داریم تا اصلاح بشن

راه زیاد داریم که خود زن‌ها متوجه بشن دینا حق طبیعیشونه و باید مطالبه‌ش کنن

2738
درسته.  راه زیاد داریم تا اصلاح بشن راه زیاد داریم که خود زن‌ها متوجه بشن دینا حق طبیعیشونه و ...

خانومای خانه دار باید حقوق بگیرن ینی چی که خانوم صب تا شب تو خونه بچه بزرگ کنه تحویل جامعه بده بعد برا دو زار منت شوهر بکشه

خانومای خانه دار باید حقوق بگیرن ینی چی که خانوم صب تا شب تو خونه بچه بزرگ کنه تحویل جامعه بده بعد ب ...

بله قطعا.خانه داری هم یک شغل تمام وقته که باید ساعت کاری مشخص، مرخصی،حقوق و مزایا داشته باشه