2733
2734
عنوان

من باردارم یانه؟کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 35 پست
ممنونم عزیزدلم❤️😘

😍😍

بسم الله الرحمن الرحیم 🧡عضو گروه نارنجی🧡وزن اولیه 94.5 🧡 وزن فعلی ۸۷🧡هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید میشه به من کمک کنید من اینماه پری نشدم ۱۵ باید میشدم نشدم دکتر هم رفتم ازمایش دادم منفی بود خودمم بی بی چک زدم یکیش مثبت بود دوتاش منفی الان موندم حامله ام یا نه میترسم  حامله باشم داروهایی که میخورم واسه بچه بد باشه

سلام ببخشید میشه به من کمک کنید من اینماه پری نشدم ۱۵ باید میشدم نشدم دکتر هم رفتم ازمایش دادم منفی ...

سلام اگه آزمایش منفی بوده ینی منفیه‌.برودکتر برات آمازیس وسونو می‌نویسه میفهمی دلیل عقب انداختند چیه

2728
سلام اگه آزمایش منفی بوده ینی منفیه‌.برودکتر برات آمازیس وسونو می‌نویسه میفهمی دلیل عقب انداختند چیه

سه تا بیبی هم زدم دوتاش منفی شد یکیش طرف c پرنگ بود طرف T هم رنگش صورتی شد ولی پخش شد همونجا کل صفحه بیبی رو نگرفتا همون طرف T پخش شد حالا نمیدونم  باردارم یا ن

سه تا بیبی هم زدم دوتاش منفی شد یکیش طرف c پرنگ بود طرف T هم رنگش صورتی شد ولی پخش شد همونجا کل صفحه ...

چی شد عزیزم بارداربودین؟من چون باراولم بود تجربه ندارم این چیزی که گفتی ولی وقتی آزمایش منفیه ینی منفیه.