2726
عنوان

بیایید خونمو ببینید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5763 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه عزيزم يجا منشنم كن  منشن من بگير نگير داره اذيت ميكنه

عزیزم میشه درخواست قبول کنید چون الان اومدم تاپیک بزنم احتمال دادم بقیه هم بیان کار بدتر شه..در آخر اگه خواستید لغو بزنید،قصد مزاحمت ندارم

2728
عزیزم میشه درخواست قبول کنید چون الان اومدم تاپیک بزنم احتمال دادم بقیه هم بیان کار بدتر شه..در آخر ...

اوكي درخواست بده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اسی جان

غصه نخور انشالله خونه خودت که خریدی وسایلاتم تمام جدید میکنی

برای این خونه هم

برای سالن پرده حریر ساده بگیر بالاش هیچی لازم نداره

مبل هم لازم نیست یک دست کامل بگیری می تونی نیم ست راحتی بگیری که جا کم بگیره قیمتشم برات مناسب تموم میشه اگه مبل گرفتی یکی از فرشاتو جمع کن یکی رو بنداز مبلات رو دورش بچین

برا آشپزخونه

جای یخچالت رو ببر کنار پنجره درش رو به اپن باز بشه برای پنجره آشپزخونه هم پرده حریر با گلها یا نقشی بگیر که رنگ سبز توش باشه و تا قد پنجرت باشه لازم نیست تا زمین بیاد پرده آشپزخونت

بعد اون وسایل رو از رو یخچالت بردار

گازم طرح فر بگیر فر زیاد بدرد نمی خوره که می تونی از کیک پز استفاده کنی هزینه اش برات کمتر در میاد

تا اونجا که می تونی از وسایل تزیینی کمتری استفاده کن

برا رو پیشخون اپنت هم از این رو کابینتی ها هست که ضخیمه یه طرح کاملا ساده بگیر و بنداز 

می تونی چندتا گل طبیعی ریز مثل کاکتوسهای خشگل هم بگیری و بزاری رو اپن

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.