2733
2734
عنوان

خدا مرگم بده نفهمیدم باردارم😭😭 وای وای بیاین ارومم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 31 پست
وای تو چ خوش قلبی خودم و مامانم برات دعا میکنیم بزودیا باردار شی

قربونت.. ممنون محبت می کنی 😘😘🌹🌹

دیگه به این فک نکن که بلایی سر نی نیت اومده باشه ، چون اگه قرار بود خدایی نکرده اتفاق بدی بیفته تا الان افتاده بود پس از حالا به بعد فقط کیف کن .. خدا تو رو انتخاب کرده و بهت نظر داشته و حالا تربیت یه آدم دیگه رو سپرده دستت.. پس باید حسابی هواشو داشته باشی 🥰

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
مرسی عشقم استرسم کم کردی

نه نترس منم نمیدونستم باردارم ۴رور زعفرون خوردم از بالای پله میپریدم پایین پریود بشم

من کوردم💪🤞دختری  از الامتو                                  ازاد شدم  خوشحالم ننه ایشالا ازادی قسمت همه😄        بالاخره از تعلیقی در اومدم 😄ب لطف ی شخص مغز بیمار تعلیق شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘