2726
😂😂😂😂هوم ینی اینقدر طرز فکرش بچه گونه اس 

صفا سیتی کن برا خودت 

هیچی نگو بزار عقده هاشو خالی کنه تو هم بخند 😂

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوازده ساله تو تهرانم و آرزوم اینه یه روزی برای همیشه از این شهر فرار کنم.

آخ گفتی....بری ده...یه ویلا بسازی زندگی کنی😍😍

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....

عزیزم اون داره عقده هاشو خالی میکنه شما به دل نگیر

الان اونایی که اصالتا از تهران هستن انقد افاده نمیان

ولی امان از تاکسی های خالی که بوق میزنن

یه مامانِ کوچولو که فسقلیش آسمونی شده دلم برای انگشتای کشیده و کوچولوش ، موهای مشکی ، مژه های بور و لپای گول منگولیش حسابی تنگ شده .. قدر بدونیم ... من حتی حسرت پیچیدن صدای گریه هاش تو خونه رو میکشم
2728

ولش کن...مث پسرخاله منه...عکس میفرسته شلوارش پاره پوره و کوتاه موهاش رنگ کرده..پسرداییم بهش میگه چرا شلوار پاره میپوشی...میگه اقتضای جو تهرانه..مده...شما بیاین اینجا بی شلوار میگردین😐😐😐...

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

کاشکی ادم انسانیت وفهم شعورش بالا باشه  وقتی  درک اخلاق داشته باشه    مال این شهر مال اون روستا مال داهات  به درد نمیخوره وقتی مردیم  همه یه کفن یه قبر اونم اگه شانس داشته باشیم  گیرمون میاد 

ندیده اس 

عقده ای 

تازه به دوران رسیده اس 

کمبود داره میخواد با پز دادن و بقیه رو تخریب کردن کمبودهاشو جبران کنه 

حالا کدوم منطقه تهران هستن؟؟؟بالا شهرن که اینقدر چس کلاس میذاره 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم