2726
عنوان

ی چیز عجیبی دیدم تو رو جون عزیزتون بیاین دارم دق میکنم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 54 پست
ای خدا 😭😭😭😭 خدا صبر بده بهت و انشالله خوب میشه غصه نخور عزیزم

منم همش سرچ میزنم اگه چیزی پیدا کردی بهم بگو .منم پیگیرشم .اصلا خرافاتی هم نیستم به این چیزا میخندم تهش اینه روش آب میگیرم و خلاص.ولی این قرآنه شوخی بردار نیست

منم همش سرچ میزنم اگه چیزی پیدا کردی بهم بگو .منم پیگیرشم .اصلا خرافاتی هم نیستم به این چیزا میخندم ...

چشم گلم انشالله زندگیت رو روال باشه درس میشه همه چی ب حق این روزای عزیز

ای عابر خیال هر شب من ، کمی بمان :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشم گلم انشالله زندگیت رو روال باشه درس میشه همه چی ب حق این روزای عزیز

چندین ساله زندگیمون شدیدا سنگینه من از بیماری رها شدم یک گوسفند کشتیم تو خونه یادمه یک مدت خیلی کوتاه خیلی کوتاه زندگیمون چنان سبک شده بود ولی بازم همینطور باردارم شدم حس سبکی سنگین در زندگی حس میکردم بچه ایستاد باور کن حسش کردم و شوهرم طبق معمول گفت اشتباه میکنم

2728
پیش دعا نویس نرفتی؟

نه والا بیشتر کلاه برداری و اعتقاد نداشتیم ولی باور کن هفت ساله یک روز خوش ندیدم به جز همون دو بار مدت کوتاه.باردار شده بودم هم حس اینو داشتم سنگینی از زندگیم رفته ولی وقتی پیداش کردم بچه تو شکمم وایساد .هرکی یک چی میگه .یکی میگه اگه بندازید با دست خودتون تو رودخونه یا آب تثبیت میشه اگه چالش کنید همینطور.میگن گره های عجیب غریب باز کنیم بازم همینطور یکی میگه یک نفر دیکه.من کاری با خرافات هست یا نه ندارم فقط زندگی من هیچیش نرمال نیست اصلااااااااا اتفاق های عجیب غریب دیشب همسرم خیلی ناراحت بود اخه وسیله بچمو پیدا کردیم با بند تابیده و مهر مانندی که روش مثبت برش خورده.دیشب همسرم میگفت شاید زبون این طفل رو بستن ما هی بهش فشار میاریم.والا بازی فکری میارم مثلا تفاوت پیدا کن باور کن مثلا یک چی ده ها رنگ تو دایره و برگاش و ساقه هست بعدش ده تا تصویره تو کمترین سایه میزنه و میبینم درست انتخاب کرده یکی دو دقیقه برمیگردم دقت میکنم تا ببینم از رو چی انتخاب کرده جفتی با شوهرم زمان میبره پیدا میکنیم ولی بچههمینجوری زل میزنه زودتر ما میزنه با اینکه باور کن مخ ما هم خیلی خوبه ب مخدار فامیل معروفیم.ولی نمیدونم این بچه چشه به خدا.بازی بزرگسال فکری میزارم قشنگ میشینه بازی میکنه که دوستی میگفت والا من نمیتونم.باور کن گوشی هم زیاد دستش نمیدیما یک تایمایی مثلا برنامه دانلود میکنیم برای اولین بار میزاریم جلوش دیگه تمام.بردمش دکتر هم همشون گفتن کاملا سالمه .فقط یکی گفت گوشش شاید سنگینه ولی هم بررسی کردیم مشکلی نداشت تازه صدا های بسیار ضعیف واکنش میده گوشاش اتفاقا تیزه.اینه که فقط داریم آب میشیم

وای واقعا راس میگی خدا لعنت کنه باعث بانیشو😭😭😭

اره عزیزم راسته خدا لعنتشون کنه آخه مامان بزرگم تو اون زمان خیلی زندگیش خوب بوده دشمن داشته

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد...
واقعااا طلسمه؟ من سکته نکنم خوبه خیلی ترسیدم بخدا ولی مادرشوهرم میگه مال مهر و محبته😐

طلسمه مطمعن باش ترس نداره فقط کافیه باطل سحربگیری تا راه اجنه به خونت ببندی

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑