2726
عنوان

علائم سقط و توقف رشد در هفته ی پنجم 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 21 پست
میاد و میره استرس نده ب خودت اون خودش بدترین اثرو میذاره رو بچه انگا سم وارد بدنت میکنیا

واقعا دست خودم نیست نمیدونم چرا انقدر میترسم 

کاش بتونم آروم شم 😔

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
خدا حفظش کنه  دعا کن برام بعد یکسال حامله شدم  از همین که یکم علاعمم کم شده میترسم وگرنه ...

اره دیگه اولین علامت لکه ببنی دردات بعد یه مدت خودبخود قطع میشن دیگه قرار نبس تا اخر بارداری باشن من دوتا شکم زاییدم مطمعن باش چیزی نی اصلا فکرشم نکو

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سونو واژینال نمیرم  شکمی تو این هفته چیزیو نشون میده ؟

با سلام

از طريق واژينال قلب جنين در سنين پايين هم قابل رويت است و هيچ خطر و عارضه اي ندارد. اصلا اين نوع سونوگرافي براي مراحل اوليه بارداري ساخته و پرداخته شده است.

اما اينطور نيست كه در سونوگرافي شكمي چيزب ديده نشود. تا حد زيادى از طريق شكم هم ميتوان سلامت جنين را بررسي كرد.

مامان ميلان ٣ ماهه
شما میدونی علاعم سقط و توقف رشد چجوریه ؟ مهم درد و لکه بینیه برا سقط شدن؟ 

عزیزم من تو هفته نهم قلبش وایساد 

هیچ علامتی نداشتم حتی تهوعمم سرجاش بود پس به علایم توجه نکن

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728

سلام خوبی عزیزم

خوب شدی انشاالله طوریت نشد که؟؟برا چی ترسیدی؟؟

یه آیت الکرسی بنویس ببند به دستت ...امیدوارم بارداری سالمی داشته باشی عزیزم

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU
سلام خوبی عزیزم خوب شدی انشاالله طوریت نشد که؟؟برا چی ترسیدی؟؟ یه آیت الکرسی بنویس ببند به دستت .. ...

نمیدونم 

فعلا که منصرف شدم تا دو هفته ی دیگه از سونو دادن 

انشالله ۷ یا ۸ هفته میرم ، برام دعا کن که همه چیز نرمال باشه ممنون عزیزم 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
نمیدونم  فعلا که منصرف شدم تا دو هفته ی دیگه از سونو دادن  انشالله ۷ یا ۸ هفته میرم ، بر ...

حتما عزیزم ..خدا هوای همه بنده هاشو داره نگران نباش خدارو شکر که لکه بینی نداری پس انشاالله طوری نیست ...آروم باش و به چیزای خوب فکر کن ...بمونه یا نمونه دست خود خداست بهش توکل کن...

عاشق شویدو عاشق بمانید ...زندگی نه کپی دارد نه تکراردیوانه وار بخندید..هنوز فصل دوم کتاب زندگی به بازار نیامده است ...♥️ @lLOVEYOU